Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek Tom Hiddlerston legjobb...

Melyek Tom Hiddlerston legjobb filmjei?

Figyelt kérdés
A Thort, a Bosszúállókat és a Bíborhegyet már láttam ...

2017. nov. 10. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem film, hanem sorozat, de The Night Manager.
2017. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt fel van sorolva az összes film és sorozat, amiben játszott, és ha rámész egyre, akkor látod, hogy az oldal felhasználói hogyan értékelték.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, az Éjszakai szolgálat remek hatrészes sorozat, amely John le Carré azonos című regényét dolgozza fel. A fent említetteken kívül láttam még a Halhatatlan szeretőket, amiben Tilda Swintonnal többszáz éves vámpírpárt alakítanak, de ez nem olyan, mint a Twilight, elvontabb és komolyabb, inkább művészfilm, lassab hangvételű. Illetve belenéztem még Woody Allen Éjfélkor Párizsban című filmjébe, ahol csak mellékszerepet kapott, de nem láttam végig. Talán ezek még az ismertebb filmjei.

2017. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Persze a kommentek között is megemlítik, hogy méltatlanul maradt ki a Night Manager

2017. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A Night Manager mindenképpen az egyik legjobb szerepe! Ezenkívül jót alakított a Hadak útján című Spielberg fimben és a legutóbb filmvászonra került Kong: Koponya-sziget föszereplőjeként is. Nekem a Bíborhegy annyira nem tetszett, de a lányomnak sokkal jobban. Én nagyon csípem Tom Hiddleston-t, nagyon jó színész. Nézz videókat róla a Youtube-on, rendkívül jól táncol!
2017. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!