Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a legjobb MEGTORLÓ a...

Ki a legjobb MEGTORLÓ a képregény filmek terén?

Figyelt kérdés
Ugyebár 2 megtorló film készült eddig Thomas Jane volt az első részben megtorló ami szerintem jó film volt. No és 1 sorozat készült megtorlóból tudtommal amiben a The Walking Dead Shane-je volt megtorló . Ki volt az eddigi legjobb megtorló szerintetek ?

2017. nov. 7. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

kettőt is lehagytál és valószínűleg ők ketten voltak a legjobbak.

igazi befordult sötét pszichopata karaktereket hoztak és testileg alkatilag is megfeleltek a képregényhez.

dolp lundgren és rey stevenson.


a shane-s daredevil-es verziót még nem láttam viszont.

2017. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dolfisról nem tudtam ,hogy van ilyen. Viszont a Megtorló Háborús övezetre is gondoltam csak nem írtam le a nevét a szereplőnek mert nem tudtam a nevét a színésznek
2017. nov. 7. 22:46
 3/12 anonim ***** válasza:

pedig meglepően jó a lundgrenes.

mai napig emlékszem belőle egy párbeszédre évekig röhögtünk rajta.

elkapják a rendőrök beviszik,kihallgatják.

és mondja neki a rendőr

-megölt 300 embert 2 év alatt.Mi a ku-rva életnek nevezné ezt ha nem őrületnek?-

a megtorló válasza-eredményességnek...

2017. nov. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

jah.

a stevenson-os meg azért nagyon jó,mert abban végre igazi taktikai behatolások,támadások és hiteles fegyverhasználat van és a mozgása is teljesen katonai.

csak abban meg gagyi lett a főgonosz.

2017. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1989-es a Lungrenes megtorló :D Akkor azért nem láttam mert még akkor meg sem voltam :) Régi film. Fiatal Lungren .Története úgy olvastam ugyanaz mint a Thomas Jane-es megtorlónak.
2017. nov. 7. 23:22
 6/12 anonim ***** válasza:
valamennyi megtorlót láttam,beleértve a daredevil sorozatban feltünt walking deades fickót is.Dolph ra tenném a voksomat,de nem lehet elmenni a sorozatbéli megtorló mellett sem.a daredevil 2 évadában tünt fel,és annyira markáns megjelenése volt hogy a studió köré építette a 2 évadot.itt jegyezném meg a srác brutálisan jól tolja.annyira jól hogy saját sorozatot kapott ami nov 17-től indul.a youtubon fent van az előzetes nézz bele
2017. nov. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
és a sorozatban is tömeggyilkol a karakterhez hűen,vagy lájtosabbra vették?
2017. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hogy lájtos-e?viccelsz? merem állítani messze felülmúlja a várakozásaid! az tuti.nézz bele a youtubeon vagy a daredil 2 évadába.a fickó kőkemény és brutális
2017. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
daredevil
2017. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
bár csak a Thomas Jane-set láttam meg a Daredevilt, Shane-re tenném a voksom. Ma jött ki a saját sorozata, első rész alapján rohadtjó lesz. Ez lightos? Már a Daredevilben is brutális volt, és itt sem okoz csalódást. :D
2017. nov. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!