Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek miért tetszik/nem...

Nektek miért tetszik/nem tetszik a Star Trek Discovery? Milyen Star Trekes háttér mellett kezdtétek el nézni?

Figyelt kérdés

#Discovery #Star Trek #Star Trek: Discovery #Star Trek - Discovery
2017. nov. 11. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, de azért válaszolok:


Elég elvetemült trekker háttérrel kezdtem bele (az összes sorozat, filmek, néhány könyv ismerete), és nekem nagyon tetszik. Az első évad kicsit sötéten kezdett, viszont utána nagyon a szívemhez nőtt, és hozta azt az idealista, különleges hangulatot, ami az ST-t mindig jellemezte. Én kimondottan szimpatikusnak találom a főszereplőt, nagyon jó volt látni, hogy hogy találja meg a helyét, és teszi túl magát a traumáin, de az összes mellékkarakter is szerethető és megérthető a maga módján, mind kicsit drámaibb háttérrel érkeztek, mint a Star Trek karakterek általában, de mind magukra találtak egy évad alatt. Amióta pedig a második évad összeköt mindent az eredeti sorozattal (Spock, Pike), azóta különösen elvarázsolt a széria.

2019. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!