Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek lesz a Doctor...

Szerintetek lesz a Doctor Strange -nek második része?

Figyelt kérdés
Vagy nem lett akkora durranás mint a többi marvel alkotás?
2017. nov. 13. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Heló!


A Bosszúállókban szerepelni fog, a második részt pedig tervezik, de nem a következő 2-3 évben.

2017. nov. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Thorban is benne volt, bosszúállókban biztosan benne lesz, aztán ki tudja...
2017. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

ha jól emlékszem az egyetlen marvel film ami iszonyatosat bukott.

talán még a hangya volt olyan ami hasalt,de nem akkorát,mint a doktor strange.

így szerintem külön filmet jó darabig nem fog kapni,de szereplőként fel fog tűnni a többiek filmjeiben,pont úgy ahogy a hangya is.

és végülis a hangya amilyen keveset volt az újban,annál ütősebb és viccesebb volt a szerepe,amikor átment godzillába,meg dobálta a mecsbokszokat.

2017. nov. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Utolsó! Ezt rosszul tudod... :)

Az első 2 Thor film a mai napig nem hozott annyit mint a Doctor Strange, pedig közel azonos összegből hozták össze őket, egész pontosan az első Thort 5 millióval olcsóbban mint a Doctor Sfrange-t, a második Thort pedig 5 millióval drágábban.

Ami a Doctor Strangenél egyébként 165 millió dollárt jelent és ehhez képest hozott nekik 675 millió dollárt.

Most a Ragnarök jelen állás szerint jobban fog teljesíteni, de 20 millióval nagyobb is volt a budget.

Az Ant-Man sem volt bukás, igaz Ő a Thorokat sem éri el, de sokkal szűkebb pénztárcából készítették...

És jön is majd a Hangya és a Darázs, vagy valami ilyesmi.

Lényeg a lényeg, már a nem is tudom hány marve movieból (20?) a Doctor Strange a felső 50%-ban helyezkedik el ami a bevételeket illeti.

Valahol a Winter Soldier szintjén van és jön majd második rész, 2020 után valamivel, ha Cumberbatch nem lesz megint nagyon csiga :D

2017. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak az IMDB megközelítő értékeit nézzük:


Budget: $165 000 000 (estimated)

Gross: $232 641 920 (USA)


Szeretnék ekkorát bukni pénzügyileg :D

2017. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Utolsó, és az csak az USA. Mint írtam világ szinten csak a mozis bevételek 675+ millió dollár. És akkor még ott a bluray, meg a különböző online felületeken eladott megtekíntések...

De amúgy a teljes igazsághoz az is hozzátartozik, hogy egy film anyagilag magas bevételekkel is lehet nagy bukás, mert elszúrják a könyvelést, vagy tudom is én. Bonyi.

De ott van erre példának a Harry Potter 3. része.

2017. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezért is írtam ,hogy "Ha csak az IMDB megközelítő értékeit nézzük"
2017. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, ez a kérdés megoldódott. Jövőre jön a 2.rész
2021. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!