Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik film? Antikrisztus

Ez melyik film? Antikrisztus

Figyelt kérdés

Nagyon régen láttam és csak arra emlékszem,hogy napjainkban játszódott.Tulajdonképpen az antikrisztus eljövetléről és keresztényüldözésről volt szó benne. Egy jelenetre emlékszem:amikor egy férfi (talán repülőgépen) kezet fog az antikrisztussal és akkor egy pillanatra fekete lesz a szeme.

Köszönöm!



2017. nov. 14. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Az Otthagyottak
2017. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen! a 2.része :D köszönöm szépen!!
2017. nov. 14. 16:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egybe folytak :D Szívesen! :)
2017. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy átlagos fantázia film.

A valóságot nem tükrözi, hiszen az elragadtatás közvetlenül Jézus eljövetele előtt történik meg, amikor egybegyűjti az akkor még élő igazakat.

Ez pedig majd csak az antikrisztus megjelenése után fog megtörténni.


A film pedig nem az antikrisztusi időben és az azt követő nyomorúságban játszódik, ugyanis majd csak akkor fog eljönni, megjelenni Jézus és magához venni az akkor még élő kis igaz maradékot, amikor ez meg lesz és megtörténik.

2017. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es,

A kérdésemre megkaptam a választ.De a filmet kb. 15 évvel ezelőtt láttam,így nem emlékeztem,hogy pontosan miről is szólt tekintve,hogy még gyerek voltam.Természetesen tudom,hogy ez egy fantázia film,szomorú lenne ha a valóságot tükrözné...valószínűleg ez esetben eladnám a lelkem az ördögnek(:

2017. nov. 22. 17:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy az Omen-re gondolsz?


[link]


[link]


Aztán 2006-ban készült egy felújított változat:


[link]


[link]


Remélem tudtam segíteni.

2020. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

stephen baldwin-nak volt még egy hasonló filmje a :"A célpont bemérve" címmel!


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=VlV98leHVeU


Lehet, hogy ez az, amire gondoltál, majd meglátod.


Remélem tudtam segíteni.

2020. febr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Bocsi a pontatlan figyelemtlen olvasásomért. Látom "Otthagyottak", de azért érdemes ezeket is megnézni.
2020. febr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak azért nem értettem, mert Antikrisztusról írtál, meg keresztényüldözésről, de valójában az "Otthagyottak" filmben nem igazán errről van szó, hanem a Bibliában olvasható "elragadtatás" saját emberi elképzeléséről és annak következményeiről, hatásáról, egy hatalmas káoszrol. Se antikrisztus, se keresztényüldözés.


Na mindegy, nézd meg azért azt is, amit idéztem.

2020. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!