Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? (leszbikus)

Melyik ez a film? (leszbikus)

Figyelt kérdés

Nem igazán emlékszem már a filmre, de arra igen, hogy két kamasz lány volt benne, és mentek valami táborba vagy bentlakásos iskolába, a lényeg, hogy nem otthon voltak.

És az egyik lány beleszeret a másikba , de felbukkan egy fiú is a történetbe és ez a fiú tetszik annak a lánynak, akibe beleszeretett az egyik.

Sajnos többre nem emlékszem :S


Remélem érthetően írtam le:D

Tudja valaki melyik film ez?



2017. nov. 15. 16:07
 1/3 anonim válasza:
23%
Nem tudom, de engem alapból nem érdekelnek az olyan filmek amikben felbukkan vagy képben van egy pasi. Pl. ezt a Kyss Mig-et nagyon ajánlották, hogy mekkora szuper leszbikus film, erre úgy indul, hogy a csaj egy pasival szexel-_- És még a továbbiakban milyen ellenszenves volt Tim karaktere...Kár volt rá pazarolni a netet. A leíras alapján erre a filmre is kár lesz:D
2017. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Az 1-esnek igaza van, elgondolkodtatóak ezek a dolgok.Az egy szoknya egy szoknyában is milyen idegesítő, hogy elvileg leszbikus film, erre a felében a besavanyodott, banatos vőlegényt meg a p$napecér barátját mutatják. Meg az Adele életében miért pasival csalja meg szegény Emmát? Akkor minek költözik vele össze? De még a Carolban is zavaróak a nyomulós barát meg az agresszív férj.



Egyebként filmek amikben kamaszlányok vannak(nem tudom köztük lesz-e a tiéd)


Lost and delireus

Redvás Amal

Szerelmem nyara

Vizililiomok

Heavenly Creatures

Madchen in uniform

2017. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

#2 köszi itt volt a film a felsoroltak között :D (lost and delirious)

2017. nov. 15. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!