Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki emlékszik erre a...

Valaki emlékszik erre a nickelodeonos sorozatra ami régen ment? A címét keresem.

Figyelt kérdés

Legalább 12 évvel ezelőtt ment a nickelodeonon egy sorozat, amiben a szülők ufók voltak, és örökbe fogadtak normális gyerekeket a földön.

Ha jól emlékszem két lányt és egy fiút.

Az egyik lány ilyen nagyon okos "minizseni" volt és volt egy fura barátnője.

A második lány volt a legidősebb, a fiú pedig talán kettejük között, de az is lehet, hogy ő volt a legfiatalabb.


Sajnos nem nagyon emlékszem rá, csak arra, hogy szerettem, de hiába keresem a nickelodeon honlapján, vagy régi nick mesék/sorozatok között, egyszerűen sehol az ég világon nem találom.



2017. nov. 17. 13:47
 1/3 anonim válasza:
Kétlem hogy ez lenne az mivel ebben csak egy, fiú űrlényt fogadnak be, viszont csak ez jut az eszembe: Marvin Marvin volt a címe.
2017. nov. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, arra én is emlékszem, de az nem annyira régi, mint amit én keresek. Marvin marvin talán még most is megy.
2017. nov. 17. 14:32
 3/3 A kérdező kommentje:

Megtaláltam :D

My parents are aliens :D Pedig milyen egyszerű a címe... :DDD

2017. nov. 17. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!