Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt már olyan, hogy már...

Volt már olyan, hogy már olyan szinten imádtatok egy mesét/filmet, hogy pl elsírtátok magatokat akárhányszor láttátok?

Figyelt kérdés

Én az Oroszlánkirállyal vagyok így!Belegondolok abba,hogy mennyire szeretem és elsírom magamat!Nagyon nagyon imádom!15 éves fejjel ugyanazt az örömöt érzem mint amikor előszőr néztem!Ordítva éneklem a főcímdalát és elsírom magam rajta..Egyszerűen imádom!Szinte elsírom magamat az örömtől akárhányszor megnézem,bennem még mese se film nem hagyott ilyen nyomot

15/l



2017. nov. 19. 14:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Kerleek,mondjatok hogy nem csak en vagyok igy
2017. nov. 19. 14:37
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is, a kérdést én átkérném a "Mentális egészség" alkategóriába. Másodszor, a kérdésedre válaszolva: nem volt még olyan, de biztosan "nem csak te vagy így", ha ez megnyugtat. :)
2017. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Milyen "Mentalis egeszseg"?

Szoval hulye vagyok mert ennyire rajongok egy meseert?

2017. nov. 19. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet egy szóval sem írtam, csak fura volt olvasni erről a - számomra - kissé szélsőséges rajongásról. Lelki dolgokban ott segítőkészebbek lehetnek az írogatók, de nyilván nem ilyen céllal írtad ki a kérdést.

Egyébként semmi bajom sem Veled, sem az Oroszlánkirállyal. :)

2017. nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Persze , hogy van. Én most a Rómeó és Júliával vagyok igy. Mindig sirok rajta.Nyugi nem vagy egyedül. :D
2017. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Paulie végén most, 28 évesen is simán elbőgöm magam.
2017. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A 75-ös Kis Hableány rajzfilmnek a vége. A Disney által nem megcsonkított befejezést tartalmazza. Felnőttként már nem sírok rajta mint gyerekként de erősen megrendít továbbra is.
2017. nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én kiskoromban láttam az Oroszlánkirályt, és nem igazán emlékeztem rá, szóval gondoltam megnézem mindkét részét. A hármat nem szeretem, szóval azt nem :D

Mindkét részen legalább 3-szor elsírtam magam, nem annyira szomorú részeken is..

2018. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagy szó ám, hogy 15 vagy és még semmi nem hagyott ekkora nyomit, hüha :)

A kis hableány tényleg szomorúbb. Azon én is majdnem sirtam :)

2018. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!