Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez a film?...

Melyik lehet ez a film? Drámáról lenne szó, nem hiszem, hogy túl régi.

Figyelt kérdés

2-3 éve láttam, nem tudom, mikori lehet, de az emlékeim szerint nem tűnt valami réginek, és sajnos csak részletekre emlékszem belőle...

Egy lányról szól, akit megerőszakolnak, ha jól emlékszem, egy olyan srác, akivel jóban van, esetleg pont a barátja lehetett. Ezután egy ideig hiányzott az iskolából, de amikor visszament, akkorra már elterjedt a dolog és sokan bántották is érte.

Ezután a srác leesik egy hídról, még találgatnak is, hogy történhetett, aztán egy idő után maga a lány apja vallja be, hogy ő tette, emlékszem is egy olyan jelenetre, ahogy este a sötétben az apa elhajt az autóval a hídtól, meg hogy már korábban is volt köztük valami összetűzés a fiúval, ahogy magának akarta elintézni.


Tudom, hogy nem sok információ, de remélem, valaki tudja, melyik filmről lehet szó. Már nem emlékszem sem az elejére, sem a végére, de érdekelne, hogy úgy összességében mi is volt végül a történet, a napokban jutott eszembe.



2017. nov. 19. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A tizedik kör (The Tenth Circle, 2008.).


[link]


Google: movie|film+rape|raped+girl+father|dad+bridge -"spit on your grave" -"time to kill"

2017. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez az, köszi! :)
2017. dec. 2. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!