Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Francia meleg témájú filmek?

Francia meleg témájú filmek?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani ilyeneket? Lehet magyar feliratos és szinkronos is, mindegy.

2017. nov. 20. 12:50
 1/2 anonim válasza:

Szólíts a neveden

Olasz-francia-brazil-amerikai romantikus dráma nagyon ajánlom!!!

Megöltem anyámat: ez művész film, életrajz, de ez ne befolyásolja azt hogy meg e nézed mer nagzon jó a sztori a kamera meg minden nagyon jól van összerakva. Nekem nagyon tetszett, ga jól tudom akkor youtubon van magyar szinkronnal.

Titkolt csókok / Baisers cachés / Hidden Kisses, ezt biztos nézd meg eddig ez tetszett a legjobban, arról szól hogy egy meleg srác egy buliban megcsókol egy másik srácot és erről az egész suli beszél, de nem tudják hogy ki az a másik srác, és nagyon homofóbok a suliban, meg a környezetben. Szerintem kezd ezel a filmel, én imádtam mer realisztikus de mégis gyönyörű, nagyon sokat sírtam közben. Ha még eszembej jutna valamilyen akkor még írok.

2019. júl. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Előző vagyok.

Bocs a hibákért, gyorsan írtam, a titkolt csokok hoz elfelejtettem oda írni hogy a 2 srác rol készül egy kép ami felkerül az internetre és így tudja meg az egész suli

2019. júl. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!