Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen crossover-ek vannak az...

Milyen crossover-ek vannak az alábbi sorozatokkal?

Figyelt kérdés
Family guy, simpson család, texas királyai, rick és morty, furcsa amcsik, futurama, amerikai fater, bob burgerfalodája, holdfényváros, brickleberry, archer, firka villa, south park, mexifornia, kertvárosi gettó

2017. nov. 25. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Rick és Mortynak van a Gravity falls sorozattal. Pl. a 3. évadban, a 8. részben lehet látni Bill Cipher-t.
2017. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Family Guynak és Simpsonnak volt egy crossover epizódja.

Simpsonnak volt egy crossovere a Futuramával.

A South Parkban is többször feltűnt már a Simpson és a Family Guy is, igaz, csak szatirikus módon.


Rick és Mortynak nincs hivatalos crossover epizódja.


Többinek nem tudom, hogy van-e, de ez azért is lehet, mert a többiben annyira nem vagyok jártas. (Az Amerikai fatert viszont már láttam a Family Guyban.)

2017. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint ismerem a többi sorozatot is, de nem néztem őket annyira, hogy tudjam, hogy van-e crossover epizódjuk.
2017. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Bob Burgerfalodájának is volt egy az Archerrel. :)
2021. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!