Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit tanácsol Patrick Jane az...

Mit tanácsol Patrick Jane az alvászavarra?

Figyelt kérdés

Van egy rész, amikor egy ember súlyos beteg, és tanácsot ad neki, hogy hogyan tudna eleludni. Ennek az embernek eljátsza a halálát, úgy hogy egy kis labdát tesz a karja alá és akkor megszűnik a pulzusa. És ezzel csalogatta elő a gyilkost. Na szóval mit mondd neki? (5. évad előtt van)

Előre is köszönöm a válaszokat:)



2017. nov. 25. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a katonás rész? Mert akkor nem javasol semmit az alvászavarra, hanem csak hipnotizálja h eltudjon aludni.
2017. nov. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanácsolja, hogy belégzésnél számoljon egyig, kilégzésnél kettőig. :) (4. évad 12. rész)
2017. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2.:) Te is fan vagy?:D
2017. nov. 26. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Régen néztem a sorozatot, aztán féltávnál egyre inkább elmaradoztam és végül nem maradtam a végéig. De tervbe van véve, hogy elölről kezdem és végignézem, mert anno szerettem a sorozatot. :)
2017. dec. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!