Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt Elizabeth Swann és...

Mi volt Elizabeth Swann és Jack Sparrow között?

Figyelt kérdés
Mert minden filmben máshogy viselkednek, nekem nem volt egyértelmű főleg hogy Elizabeth ott hagyta Jacket a krakennek, meg Willt választotta. Aztán Jacknek 4. részben ott volt Angelica...

2017. nov. 26. 10:12
 1/2 Sidova Csanád ***** válasza:
100%
Nem volt koztuk szerintem, semmi kulonos! Elizabeth lesmarolta, de csak azert, hogy kozben oda tudja bilincselni a hajohoz, hogy ne tudjon a kraken elol meglepni, igy a tobbiek tulelik! Jack meg vissza csokolta mert miert ne, de szerintem kb ennyi, bar nem vagyok akkora rajongo lehet, hogy valamire nemjol emlekszem!
2017. nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elizabeth vonzónak találta, mert "rossz fiú", és emiatt sokkal kívánatosabb, mint az uncsi kovácsfiú, akinél nyert ügye van, mert úgy is mindent megtenne érte.


De ez elég általános jelenség. A nőknek az jön be, akit meg "kell" változtatni, meg "kell" szelídíteni, és nem adják könnyen magukat. Aztán persze rájönnek - ki előbb, ki utóbb - hogy ez nem így működik.


De amúgy nem volt köztük semmi egy smáron kívül, Elizabeth Willt választotta.

2018. jan. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!