Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Avengers infinity war kerdes?

Avengers infinity war kerdes?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem hogy mint tudjuk thanos lesz a boss és ő az egyik legerősebb.

De mi van dr strangel? Ő is elég erős és a trükjeivel simán letudná bènitani nem? És thor meg hulh pèpè zuzná thanost vagy ironman szét lőné.

? Vèlemèny?



2017. nov. 27. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kivéve ha Thanos addig megszerez pár végtelen követ, mert akkor szinte legyőzhetetlen lenne. És ez is a célja.
2017. nov. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom mert thanost sokan legyoztek es megoltek. Szoval nem olyan eros mint aminek bealitjak. Pl hulk siman legyozte es fel is tole.

Szoval maga a avengers csapat legyozne ugy ahogy van.

Dr. Lebenitja ironman szetlovi parszor hulk es thor kinyirja xD

2017. nov. 28. 04:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség.

Thanos-nak van serege (erősebb, mint a Chituri), plusz a gyerekei nagyon erős katonák. És ugye a Végtelen Kövek, Dr. Strange-től kapásból elvenné, így ő máris gyengébb lenne.

Mjölnir most használhatatlan állapotban van, és igaz, hogy Dr. Strange újra összerakja, de nem lehet tudni, hogy ez mikor következik be a filmben, ergó addig nagyon sok minden történhet.

Kétlem, hogy Vasember lövedékei úgy sebesítenék meg Thanos-t, mint egy átlag embert.

Hulk és Thor fizikai ereje tényleg nagy, de egy Végtelen Kövel le lehet őket is könnyen győzni. Pl ahogyan Wanda is könnyen elbánt velük, amikor egy látomásba kergette őket az Ultron Korában. Ugye Wanda is egy Végtelen Kőnek köszönheti az erejét.

Eleve Thanos sem hülye, ha látja valamelyik Bosszúállón, hogy ő vele már komolyabban kell számolni, nem fog előtte ugrálni, hogy "Ölj meg, ölj meg!".

Több főszereplő halál is be van jelentve, nem tudni kiké, de sejtések már bőven vannak, szóval nem kell alábecsülni senkit.

Szerintem a filmben egy teljesen kiegyenlített harc lesz, a végén legalábbis biztosan.

2017. dec. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igaz amit irsz. Egyet ertek vld. De azert a bosszuallo csapat szerintem eleg eros.

Igen en is olvastam rola. Meg arrol is h lehet wolverine is bekerul.

2017. dec. 23. 11:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Sehol nem írtam egy olyat, hogy nem lennének erősek. Mert nagyon azok.

Igen, a Disney megvette a FOX-ot és vele az X-Men-eket, de a két Marvel-es filmvilág összekapcsolásáról még semmit nem lehet tudni. A készítők se tudnak még semmit.

Wolverine biztosan nem lesz benne, a fentebb írt dolog miatt, plusz a film már kész van, most finomítanak rajta, de már fel lett véve minden.

2017. dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Thanos végtelen kövek nélkül egy majdnem felér egy Hulkkal. Az összes végtelenkővel, pedig nem hiszem, hogy a Bosszúállóknak bármi esélyük lenne ellene. Gondolj bele, hisz akkor irányítani tudná az időt, teret, mások elméjét, formálni tudná az anyagot és emberfeletti ereje lenne(szerintem minden kőnek leírtam a tulajdonságát) Starknak nincs olyan fegyvere, amivel szét lehetne őt lőni :/.
2017. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom az infokat

De az jo lenne ha 4 be azert felbukanna wolverine. Phoenix letudna gyozni szerintetek? X profal?

2017. dec. 28. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:

A negyedik részben sem fognak feltűnni, olvass utána a témának.

A Phoenix Force irányítása alatt Jean-nek elég nagy esélye lenne, de nem lenne garantált győzelme.

Rozsomákot simán veri, akárcsak Vasembert.

Xavier-rel az a baj, hogy mentálisan nagyon erős, de nem véletlenül tanár. Öreg, ugye figyelembe vesszük az idővonalat, a terepet nem bírná, könnyen megölik.

Szerintem Thanos legyőzéséhez az Idő Kő megszerzése lenne a legjobb lehetőség. Visszamehetnének az időben, ahogy Dr. Strange azt megtette már, és akkor már jobban fel tudnak készülni.

Amúgy bármilyen képesség nélkül Thanos egy titán. Fizikailag valamivel még erősebb is Hulk-nál, szóval ne a fizikumra építsünk.

2017. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!