Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerinted "A vixkis" jó film?

Szerinted "A vixkis" jó film?

Figyelt kérdés
Multkor néztem meg de nekem nagyon nem tetszett

#bank #Vixkis
2017. nov. 28. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel 20 éve követtem a csóka dolgait és láttam több riportot dokufilmet ezért a mozifilm minősége valószínűleg befolyásol , ezért egy kívánt erős nívót várok el . Azoknak könnyebb aki hallomásból értesült megnézi a filmet esetleg utólag keres rá a valódi történetre . Nimród jó filmeket készít , sajnos a rendezők többségről nem mondható el . A kezdeti percek ha lefoglalnak onnantól ritkán szokott gagyi lenni a film .
2017. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Onnantól hogy magyar film, nálam mind a lista alján van (sajnos)
2017. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok rá. Nimród egyértelműen olyan valaki, akinek meg fogom nézni a filmjét, bármiről is szól.
2017. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kedves Második!


A tudatlansággal keveredett rossz ízlés szerinted mióta érdem?

2017. nov. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És zacskóban élni? :D ugyan már ez az egész szubjektív szóval ízlés dolga szerintem a magyar filmek amatőr próbálkozások egytől eddig ha neked tetszik akkor tetsszen én csak elmondtam a véleményem.
2017. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Hallottál már Fábry Zoltánról, Jancsó Miklósról, Szabó Istvánról, esetleg Tarr Béláról? Nem állítom, hogy mindegyikük munkásságát imádni kell, de azt mondani, hogy a filmjeik amatőr próbálkozások, veszélyesen komoly tudatlanságra és ostobaságra vall.


Mért van olyan dologról véleményed, amiről nem tudsz semmit?


Tudom, tudom, a társadalmunk, de legfőképpen a szüleid elhitették veled, hogy fontos amit mondasz és gondolsz, hogy bárki lehetsz és különleges is vagy. El kell hogy keserítselek, nem vagy több egy semmirekellő, tudatlan tucat proli kölyöknél, aki végtelen nagy baromságokat okoskodik a neten...

2017. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Gondolom neked már pszichológusi diplomád van hogy két hozzászólásból így kiismered az embert :D


Baromságok hogy leírtam a véleményem óhh hát ezer bocsánat nem tudtam hogy Magyarországon a te véleményed a mérv adó :'D

2017. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne etessed a trollt. Egyértelmű, hogy csak ellentmondani jött ide, nem akar komoly és jó filmekkel foglalkozni, mert számára az hogy magyar, az már egyenlő a rossz filmmel, meg sem kell hozzá nézni a filmet sem.

Ezek a kijelentések egyszerűek, akár egy szög. Nem érdemes ragozni.

2017. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy nincs releváns véleményed, csak az ostobaságodat bizonygatod. Én se megyek részecskefizikáról vitatkozni vagy véleményt nyilvánítani sehova, mivel tudom, hogy semmi közöm hozzá.


Utolsó: Nem etetni akartam, csak gondoltam bele törlöm a lábam.

2017. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ebbe a filmbe is beletörölheted annyit ér :'D
2017. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!