Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett az...

Nektek hogy tetszett az Igazság ligája?

Figyelt kérdés

lehet azért mert nulla elvásárom volt és valami rosszra számítottam, de nekem kifejezetten tetszett és nem értem a vegyes kritikák, oké nem egy korszakalkotó film de a 45% meg 4/10 értékelések szerintem túlzás, egy laza 7 simán megvolt a film

csak a film első 5 percét a keresztény terroristákkal és az arab zöldségárus standját szétrúgó nácival ki kellett volna vágni, mert az erőltetett sjw baromság volt



2017. nov. 27. 21:10
 1/5 A kérdező kommentje:
*kritikákat
2017. nov. 27. 21:12
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

ami negatívum,hogy nem volt elég jelentőségteljes a főgonosz.

egy szuperhősfilmben pedig a főgonosznak/ellenfeleknek legalább annyira jelentőségteljesnek kell lennie,mint a szuperhősnek általában.

itt meg igazából nem nagyon volt kibontva.

meg ha már ennyire nem volt felvezetése a karaktereknek,ami végülis logikus,mert mindent tudunk róluk,akkor flash is lehetett már volna képességei teljes ismeretében és nem pedig kezdő csetlő botlóként.

de ha összevetjük a bosszúállókkal akkor nekem ez jobban tetszik.

sokkal komorabb az egész,a gyilok is több.

2017. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
45%
A stúdió elrontotta a rövidítéssel, Whedon elrontotta a Bósszúállók feelingre butítással....
2017. nov. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobban tetszett mint anno a Bosszuállók :D. Sajnálom hogy csak utólag fognak elkészülni az eredet történetek. Mondjuk soron kívül csinálhatnának egy Batman trilógiát :D.
2018. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom hogy késő van már de..

-A gonosz nem volt jelentős

-Keveset kaptunk a hősökből

(Itt azokra gondolok akik nem értették)

-Kevés akció

-Cyborg eredet története elmaradt

-Superman felér az egész igazság ligájával... A végén mindent ő intézett el...

De egyébként filmnek jó volt

2018. márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!