Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megnéztem A Bárányok hallgatna...

Megnéztem A Bárányok hallgatnak című filmet, de mitől különleges?

Figyelt kérdés
Kétszer is megnéztem. De nemigazán értettem. Tudom, hogy akármennyi díjat nyert, de miért? Mi benne a különleges? Hogy értelmeztézek?

2017. nov. 29. 21:07
1 2
 1/15 Alain Delon ***** válasza:
0%
Ha tetszik, tetszik, ha nem, nem. Ezt nem lehet elmagyarázni.
2017. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, de én szeretném, ha valaki elmagyarázná. Mert annyi szituációban találkozok azzal pl egy beszélgetés során, hogy “mint A Bárányok hallgatnakban..” és ezeket nem értem.
2017. nov. 29. 21:28
 3/15 Bihar Valatonon ***** válasza:
41%
Hát valószínű benned van a hiba, ha nem tudtad értelmezni a mondanivalóját, és hogy mitől is "különleges" film.... és amit, ha valaki nem ért meg magától azt nem lehet lemagyarázni:)
2017. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Talán még túl fiatal vagy hozzá hogy értsd. (fejben biztos)
2017. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
a buffalo bill dance-től,mi mástól haha:)
2017. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az is lehet, hogy fiatal vagyok (27). De nem ezt kérdeztem, hanem hogy röviden segítsetek értelmezni. ;) Ebben tudnátok segíteni? :)
2017. nov. 29. 22:04
 7/15 Bihar Valatonon ***** válasza:
47%
Őszintén szólva totál nem értelmezhető mit akarsz....ha beírod a Googlebe kismillió dolgot találsz a filmről...
2017. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Bihar Valatonon ***** válasza:
47%
Már csak ezzel is kezdve: [link]
2017. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Már csak azért sem lövöm le a "poénokat" mert nem értetted meg a filmet.

A koroddal szerintem nem lehet probléma, én 21 vagyok (néhány éve láttam és még mindig imádom). Mellesleg nem is egy túl erős darab amit egy átlag néző felfoghatatlannak találna (csak egy pl. Mother! na itt meg van a WTF! érzés :D).


Nézz hasonló tematikájú filmet, talán később átjön minden vagy csak kerress egy kritikát a neten...

2017. nov. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Hannibál sorozat többi részét. Én például szeretem a bárányok hallgatnakot de nem az a kedvencem a sorozatból. Szerintem van amelyik jobb. Ha megnéznéd lehet tágabb nézetet kapnál magáról a filmekről és a sorozat lényegéről. Ha így sem nyerte el a tetszésedet akkor ezeket a filmeket nem neked találták ki , ennyi. Nincs veled semmi baj :)
2017. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!