Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A bőrpofa (leatherface)...

A bőrpofa (leatherface) beengednek?

Figyelt kérdés
Ha én 15 évesen szeretném megnézni beengednek rá a moziban? Mert ugy latom (X) es a film... Ez nemtudom teljesen hogy mit takar valaki tudna rola bővebb infot adni? (szigoruan felnőtteknek ezt en is tudom) valamint azt halllttam hogy csak éjjel játszak a mozikban?

#szórakozás #korhatár #Bőrpofa #leatherface film #mozi mozikorhatár
2017. nov. 30. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudtommal bármelyik filmre beengednek bárkit...

Az hogy 16-os vagy 18-as az csak azt takarja hogy az alatt nem ajánlott (nem véletlenül).Ha csak éjjel játszák az azért van mert valószínűleg a filmre felnőttek mennek el főként és nekik csak akkor van idejük,nincs köze ahhoz hogy milyen durva a film.

Egyébként ha már úgy érzed hogy szellemileg érett vagy a filmhez és nem csinálsz be a gatyadba esténként a film után akkor nyugodtan nézd meg!

De a film valószínűleg elég durva lesz ://

2017. nov. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


4. VETÍTÉSI INFORMÁCIÓK

Mit jelent a korhatár?

Részünkről a korhatár csak ajánlás, de saját felelősségre fiatalabb vendégeinket is beengedjük.

2018. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!