Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mindegy milyen sorrenben...

Mindegy milyen sorrenben nézem a James Bond filmeket?

Figyelt kérdés

Illetve melyikkel éri meg foglalkozni?

Szerintetek a legelsőket megnézzem?



2017. dec. 1. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát,ami James Bond film az James Bond film,azaz tele van mesékkel,és akinek bejön ez,az élvezni fogja.Én a Daniel Craig-es filmeket láttam...a régieket nem.
2017. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért érdemes az elejétől mert látod a technikai fejlődést. De szerintem az Aranyszem kötelező darab.
2017. dec. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nyammogi válasza:
Szerintem érdemes sorrendben, de amik mindenképpen kihagyhatatlan darabok, azok a Pierce Brosnan-féle filmek (Aranyszem, A holnap markában, A világ nem elég) és a Roger Moore-darabok, bár azok technikailag nem olyan fejlettek, de rendkívül szellemesek és átüt bennük a James Bond feeling. Ezek az Élni és halni hagynia, Aranypisztolyos férfi, A kém, aki szeretett engem, Polipka, Szigorúan bizalmas, Halálvágta. Illetve van a Halálos rémületben, ami a színésze ellenére szerintem az legjobb Bond-történet, fordulatos, akció dús!
2017. dec. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Történetben nem kapcsolódnak egymáshoz, igaz? :)
2017. dec. 2. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!