Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Gal Gadot vagy...

Szerintetek Gal Gadot vagy Scarlett Johansson a jobb szuperhősnő?

Figyelt kérdés
Ti melyiküket kedvelitek jobban: Wonder Womant vagy Fekete Özvegyet (most csak a filmekre gondolok)? Szerintetek melyikük a dögösebb?

2017. dec. 6. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Gal Gadot nekem túl vékony. A felkarja akkora, mint 2 ujjam. Kiesett.

Scarlett Johansson első sorban nőies és szexi.


Lucy Lawless kenterbe verné mindkettőt, akár 2v1-ben is :)

2017. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

s. johanson csak egy jól sminkelt átlag csaj.

míg g. gadot valóban szépséges.

viszont tényleg ropi,főleg a lábai.

igazából ezt nem is értem,mert a jl több tagját úgy kigyúrták,hogy szétdurrannak.

neki meg nem tellett már személyi edzőre vagy mi?

szuperhős szintem meg egyértelműen ww a jobb.

ő aktív tevékeny és nélkülözhetetlen szereplője a csapatnak,főleg hogy félisten.

míg a fekete özvegy igazából csak díszlet,hozzátenni sokat nem rak a végeredményhez.

2017. dec. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Brandon41 ***** válasza:
79%
Gal Gadot, alias wonder woman.
2017. dec. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem mindkettő szép. Nekem legalábbis mindkettő tetszik.

De Fekete özvegy valójában nem is szuperhős, csak tagja a Bosszúállóknak. Úgyhogy ebben egyértelműen Wonder woman a jobb.

2018. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

És mivel neked tetszik, másnak meg nem, ezért mindenkit le kell pontozni. Hiszen nem lehet olyan világ, ahol neked tetszik valami, ami a másiknak nem.


#marvel

2018. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Wonder Woman a jobb szuperhős, de Scarlett Johansson a jobb nő.
2019. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tislerics Máté ***** válasza:
50%

Gal Gadot érdekes arcú, de szerintem semmi sexy nincs benne. Kicsit talán maszkulin is. Minden esetre engem Xénára emlékeztet a 90-es évekből, ami szintén nem a sexiség-nek a mintapéldája. Többen írtátok, hogy vékony. Nekem inkább vaskosnak tűnik. Ami WW karakterének jól is áll. Egy félistennő ne legyen már Vitoria Secret modell...


Számomra a nőies az: Bájos, törékeny, kecses, stb... De semmiképp sem világmegmentő, harcias, hősies. Ezek inkább férfias dolgok nekem... Szóval egyik női szuperhősre sem tudok és akarok nőként tekinteni. Sexynek sem érzem őket soha.


Scarlett a bosszúállókban a legmaszkulinabb. Jó sok filmben láttam már és mindig baromi szexy volt. Van valami bájos, erotikus a tekintetében. A Woddy Allan féle Machpoint-ban meg eszeveszettül dögös... Ennek ellenére A Marveles filmekben nagyon jól játssza a hős karaktert. Legalábbis nekem hiteles. De Gal Gadotnak olyan jól áll a WW szerep, mintha neki találták volna ki. A Kicsit husis, vállas, Xénás beütése tökéletesen paszsol a képregényes karkaterhez.

2019. aug. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!