Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen lesz a...

Szerintetek milyen lesz a Jurassic World 2?


2017. dec. 7. 16:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hát az nem kérdés, hogy a dinoszauruszok nem lesznek benne tudományosan hitelesek, sajnos. Pedig az első film ilyen szempontból...ha nem is 100%-ban, de újító jellegű volt.


A film attól még persze lehet jó. Ahogy nézem elég sok állatot fogunk látni, amit eddig még nem vagy csak nagyon régen: compik, carnotosaurus, baryonyx, suchomimus. Ezeket remélem most ki is használják és nem csak a háttérben fognak futkosni. Kicsit unalmas már a raptor/t.rex páros állandó kavarása, ezeket már láttuk az elmúlt 4 filmben, most mutathatnának valami mást.

Az emberek úgy is a dinoszauruszok miatt ülnek be rá, szóval érdekük, hogy minél többet mutassanak.


Ez az új iraptor hibrid meg szerintem ugyanolyan baromság, mint az irex volt. Remélem ezt a hibrid baromságot megtartják minimális szinten. Ha már új, veszélyes fajokat akarnak, akkor találjanak ki újakat (pl. tudtak olyan klónozni, amit eddig fosszíliákban még nem találtunk meg, vagy ilyesmi) vagy írják bele a juraccis parkos troodonokat, csak nekem ez a hibridizáció nem jön be.

2017. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
* És nem vagyok benne teljesen biztos, de ott az egyik háttérposzteren az acrocanthosaurus akar lenni?
2017. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Remélem nem olyan szar, mint az első.
2017. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az első is középszer volt, ez is az lesz.
2017. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#1 Egyetértek, szerintem a hibridekből egyelőre elég volt. Amúgy nem Iraptor, hanem Indoraptor. És valóban új dinoszauruszok lesznek benne, pl. Suchomimus, Baryonyx (ez a kettő mondjuk az eredeti Jurassic Worldben is volt, csak a filmben nem láthattuk őket).

#2 Nem inkább Metriacanthosaurus?

2017. dec. 7. 19:07
 6/19 A kérdező kommentje:
#3 Mi baj volt az elsővel?
2017. dec. 7. 19:08
 7/19 anonim ***** válasza:
Borzasztó utálatos karakterek, logikátlan cselekmény, megpróbálta felújítva előadni az első rész történetét, miközben túl is akarta licitálni, de nagyon csúnyán felsült vele.
2017. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
5. Én arra gondolok, amit 0:46-nál látni a rendező mögött, azon a rajzon. Olyan, mint a Jurassic parkban az a velociraptoros kép, a látogatóközpont ebédlőjében. De lehet az valami tök más.
2017. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Mikor lesz a magyar premier?
2017. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Na a Suchomimus meg a Carnotaurus nem lesz hosszú életű.
2017. dec. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!