Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel runways ki az a csavo...

Marvel runways ki az a csavo aki fekszik egy szobaba?

Figyelt kérdés

Ki az a csavo ?

Mitortent vele?

Es a csaj lefekszik vele?xD

Miert aldoznak fel embereket?



2017. dec. 9. 10:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Runaway* bocsi
2017. dec. 9. 12:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát erre én is kíváncsi lennék. Keresgéltem a neten,de semmi hasznos infót nem találtam vele kapcsolatban.


Ha tippelnem kéne akkor Karolina apja lehet és az a csávo akit azt igaz apjának hisz, az szerintem nem az igazi apja. Gondolom az anyja kavart ezzel az emberrel aki a szobába fekszik és tőle lett Karolina. Jonah a neve egyébként. És annyit tudok még,hogy Karolina valamiféle űrlény,tehát gondolom ez a Jonah is az és tőle örökölte a képességét.

2017. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Erdekes

Koszi

Es mivan amyvel?

2017. dec. 9. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát róla sem sokat tudok. De szerintem tuti nem a véletlen műve volt a halála. Feláldozták volna őt is vagy nem tudom. Mintha egy oldalon olvastam volna,hogy minden Pride tagnak(csaladnak) csak egy gyereke lehet, hogy át tudják majd adni a helyüket neki,bár ez nem biztos mert már rég olvastam.
2017. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Es ez a pride mit akar elerni?

Eleg durva am. Tetszik a sorozat

2017. dec. 10. 05:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!