Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A star wars 4-6 ban a rohamosz...

A star wars 4-6 ban a rohamosztagosok nem klónok? AZ új filmekben klónoznak még katonákat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a star wars-ot, de ezt sosem értettem, mert ugyan olyan a páncéljuk. Azt hittem Finn egy klón, de mondta hogy gyerekként szakitották el a családjától ha jól emlékszem. Honnan lehet tudni hogy ki klón és ki nem az? Miért nem más a páncéljuk? Ha a régi filmekben a rohamosztagosok nem klónok, de a klónok háborúja film nem az eredetuk magyarázata?

2017. dec. 10. 16:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%-os remekül összefoglalta. Szerintem az a küldetés volt a játék csúcspontja. Boba Fettel klónokat irtani hamisitatlan SW élmény.
2017. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem értem miért jó ez nekik. Hallottam pár új kánon történetet, és sokkal gagyibbak, hogy szépen fogalmazzak. Több star wars játékkal is játszottam, a kotort azért emeltem ki, mert semmi szükség nem volt a kitételére a kánonból, tekintve, hogy nincs hatással a jövőbeli filmekre, mivel a régi köztársaságban játszódik.
2017. dec. 11. 20:26
 13/18 A kérdező kommentje:
Azt megértem hogy a jedi academy pld miért nem tartozik a kánonba, de remélem Kyle Katarn benne lesz...de kizártnak tartom már csak azért is, mert egy betű híján Kylo. Ha beeltervezték volna tenni, nem Kylo lett volna Ben új neve
2017. dec. 11. 20:28
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem örülnék ha Kyle Quinlan Vos sorsára jutnak.
2017. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Miért, mi történt vele? A legendákból (képregények) ismerem, nem tudom hogy mi lett a sorsa a sorozatban
2017. dec. 12. 17:51
 16/18 anonim ***** válasza:
A Klónok háborúja sorozatban és a Sötét tanítvány c. regényben olyan karakter fut a nevén akinek nincs köze az eredetihez. Nem szeretném, ha lenne egy Kyle Katarn, aki csempészből birodalmi tiszt, majd lázadó hős válna, és halálosan szerelmes lenne Leia hercegnőbe.
2017. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Nem értem miért jó ez nekik"


Azért, mert a régi kánon tele volt egymásnak ellentmondó, egymással nem konzisztens dolgokkal, nem felügyelte senki. Most létezik az úgynevezett Story Group, ami mindenre odafigyel, így a jelenlegi univerzumban nincsenek ellentmondások

2017. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Pár ellentmondás miatt nem kellett volna eltörölni az egészet.
2017. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!