Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars eredeti DVD-ket hol...

Star Wars eredeti DVD-ket hol lehet még megvásárolni?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom nagyon nagy Star Wars rajongó, de sajnos az eredeti trilógia és az előzmény trilógia csak kazettán van meg neki és mindig nagyon bosszankodik, hogy a DVD gyűjteményében pont a Star Wars hiányzik. Csak Sithek bosszuja, Zsivány egyes és az Ébredő erő van meg neki, de karácsonyra (vagy ha időben nem is jön össze akkor máskorra)megszeretném lepni a többi résszel is. Láttam boltokba is meg interneten is hogy az évekbe kiadták díszcsomagolásba, de azokba a kiadásokat keresek amik közzé bele illenek a további filmek.

Ezekre a kiadásokra gondoltam, de sehol se találom:

[link]



2017. dec. 17. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebayen szoktam megvenni ezeket, általában Angliából vagy az USA-ból rendelem. Sajna egy csomó jó filmet/könyvet nem árulnak itthon.
2017. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2017. dec. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az a gond hogy azokon több mint valószínű, hogy nincs rajtuk magyar szinkron
2017. dec. 18. 08:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom hogy a régebbi kiadásokat keresed. Azokat már nem nagyon fogod tudni megvenni. Max. használtan.
2017. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"De az a gond hogy azokon több mint valószínű, hogy nincs rajtuk magyar szinkron"


Amiket keresel azokon sincs! Csak a Sithek bosszúja jött ki szinkronnal anno. Az új kiadáson (amit linkeltem) már mindegyik szinkronos.

2017. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 válaszoló: ami linket küldtél azokban a csomagokban olyan borítójú DVD-k vannak amik meg vannak jelölve a csomagtartalmában vagy más (pl.: maul, yoda, grievous, vader, rohamosztagos vagy sidious van a boríton)?
2017. dec. 18. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ez olyan kiadás amiben egy dobozban van a 3 lemez. A borítója pedig az amit látsz. Az előzménytrilógián Yoda, a másikon meg Vader.
2017. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!