Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olvasva itt a sok negatív...

Olvasva itt a sok negatív kommentet elbizonytalanodtam. Egyedül vagyok, aki úgy érezte, hogy az Utolsó jedik az egyik legjobb (ha nem a legjobb) SW film?

Figyelt kérdés
2017. dec. 20. 17:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
hàt én a Star Wars sorozat meggyalázásának tartom a 7-es és 8-as részeket. mint egy náci háborús film űrhajós köntösbe bújtatva... hülye poénok, amik abszolút nem illenek bele. remélem 9-es nem lesz...
2017. dec. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Na de mégis miért? Mi az, ami szerinted ilyen rosszá teszi az új részeket?
2017. dec. 20. 18:07
 3/27 anonim ***** válasza:
rossz szereplő válogatás. ez a kylo ren vagy ki a p*öcs korantsem kelt olyan benyomást, mint darth veder. amikor eloszor levette a sisakot, azt hittem szetrohogom magam... mondom ez meg mi? meg bena csaj legyozi ot 2 perc harc utan? semmi hitelesseg. han solo tobb reszes "legendajat" is kinyirtak egy tollvonassal. szegyen...
2017. dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
ja a nyolcas annyira vontatott volt, mar neha azt vartam mikor lesz vege... eltelt tobb, mint egy ora mire talan tortent valami skywakerrel...kb olyan, mint amikor az ember hezital: menjek xarni, vagy ne? aaa, de kéretem meg magam kicsit...
2017. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

"ez a kylo ren vagy ki a p*öcs korantsem kelt olyan benyomást, mint darth veder."

Már miért keltene olyan benyomást, mint Darth Vader, ha egyszer pont hogy nem Darth Vader?


"meg bena csaj legyozi ot 2 perc harc utan? "

1. Kylo testileg és lelkileg is sérült volt már a harc előtt. Láttad az Utolsó jediket? Elég konkrétan vissza is utalnak Kylo vereségére.

1. Hol láttál te béna csajt? Láttad egyáltalán az Ébredő erőt?

2017. dec. 20. 18:27
 6/27 anonim ***** válasza:
51%
Oké én nem vagyok SW fan, de nekem mindegyik rész tetszett. Látványos, fordulatos, iszonyat jól megcsinálva. Ízlések és rokonok különbözőek, így lesz akinek tetszik, másnak meg nem. A károgóknak azt javaslom, hogy akkor csináljanak egy jobbat. Vagy ha nem tetszik a SW, akkor nézzenek román művészfilmeket, amiben 130 percen keresztül egy nő mosogat pl.
2017. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

"A károgóknak azt javaslom, hogy akkor csináljanak egy jobbat."


Tudod ez a kijelentés, azért szórakoztató, mert a legtöbb rajongó jobb filmet csinált volna mint a Disney meg Rian Johnson.

Azért, amikor Mark Hamill (Luke Skywalker) mondja el, hogy mennyire nem érti mit csináltak a karakterével, és, hogy ez nem egy Jedi, és nem Luke, akit most játszott, nos akkor ott tényleg bajok lehetnek.

https://www.youtube.com/watch?v=EIY-PsHrj9A

2017. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

"mert a legtöbb rajongó jobb filmet csinált volna mint a Disney meg Rian Johnson"

Lol, egó az van :D


Na de tényleg, legalább egy épkézláb érvet szedjetek már össze!

Mert hogy vannak hibái a filmnek, az tagadhatatlan. De az viszont ettől még elég igénytelen proli kijentés, hogy akkor ez a film szar, meg paródiája a Star Warsnak, meg nem igazi Star Wars, stb...


Vagy meg tudjátok indokolni, miért ne lenne ez a film épp ugyanolyan Star Wars, mint a többi?

2017. dec. 20. 19:01
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

Ha már kedves kérdező betámadod a filmet kritizálókat, akkor legalább nézz már meg pár reviewt a filmről, mert láthatóan azt se tudod sokaknak mi a baja vele.

Erről eszembe jut mit mondanak az otherworld kritikájában, hogy mi a baj a filmmel, Minden!

https://www.youtube.com/watch?v=mbfvWbxSmPQ


Az egész film arról szól, hogy megy az űrben négy-öt űrhajó, néha puttyogtatnak egyet a ágyúval, és ezt akarják eladni akciónak. Bele se megyek abba, hogy a rettegett Első Rendnek nincs egyetlen olyan űrhajója, ami esetleg elé ugorna az ellenállók pár ladikjának?

Komolyan ez a galaktikus összecsapás, egy olyan univerzumban, ahol korábban tízezres flották voltak azt nézzük, hogy négy-öt űrhajó lövöldözik, és emiatt kéne izgulni, és ez az egyik fő szál!!!

Komolyan? Ez még látványfilmnek is rossz.

Aztán ott van Snoke-Kylo és Rey triója, ez egy vicc, hogy mit csináltak Snokeal a fazon röhejesebb, mint Kylo végighisztizem a filmet Ren.

Rey továbbra is egy Mary Sue karakter, aki minimum Superman zabigyereke, mert nincs az az isten, hogy valaki ennyire ismerje az erőt. Még Luke meg Anakin is sokat kínlódott az elsajátításával, ez a csajszi meg rögtön profi. Ez ilyen instant Jedi, kiveszed a csomagból forró vizet rá, és máris úgy ismeri az erőt mint Yoda, Obi-Wan meg Luke egyben és egyszerre.

Ha már erő, mi volt ez a Leia röpködés az űrben? komolyan ott sokan fölröhögtek.

Ha már röhögés, a film tele van trollkodással és gyönge poénokkal, és nem egy karakter a humoros, mint mondjuk a Zsiványban volt K-2SO nem, itt mindenki vicces akar lenni, a köcsög Poe Dameronról még ki s nézem, hogy egy troll, de, hogy rajta kívül mindenki az, paródiává teszi a filmet.

Aztán mi volt az a kaszinós marháskodás, eleve Finn meg a csaja nem is csinált semmit, nem kellettek volna a filmebe, nem tettek hozzá semmit! Ehhez képest még a Baljós Árnyak is egy mély filozófiai értekezés volt, pedig azt tartják a leggyengébb Star Wars filmnek.


Ez a film Star Warsnak egy minősíthetetlenül gyenge eresztés, meggyőződésem, hogy pár év múlva elrettentő példaként fognak rá mutogatni, mint az így ne csináljunk Star Wars filmet, de lesz egyáltalán Star Wars még?

Mert még pár ilyen, és könnyen elképzelem, hogy jegelni kezdi a Disney a sorozatot.

Ha a Han Solo film is ilyen szar lesz hát nagyon sok rajongó fogja otthagyni a sorozatot.

2017. dec. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Értem, szóval te végighisztizted a filmet, mert semmit nem értettél belőle.

De az lenne a kérdés, hogy érved is van amellett, hogy rossz lenne? Vagy csak a fikázásod próbálod univerzális véleményként ráerőltetni mindenkire?

2017. dec. 20. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!