Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszett "Valerian és az...

Hogy tetszett "Valerian és az ezer bolygó városa"?

Figyelt kérdés
Jó film? Érdemes megnézni?

2017. dec. 28. 14:44
 1/8 zsirdagadék_ válasza:
72%

Én nemrég láttam, nekem kifejezetten nem tetszett.

A látványra adtak elég sokat, habár szerintem az is inkább giccses lett, mint szép.

A történet pedig eléggé nonszensz alibi, meg elég nehéz is követni.

Összegészében eléggé időpocsékolás, én nem ajánlom, sokkal jobb sci-fik is vannak.

2017. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kaland- és akciófilmnek van titulálva. Nem sci-finek.
2017. dec. 28. 15:44
 3/8 zsirdagadék_ válasza:
A véleményem többi része attól még áll.
2017. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utána olvastam. Ez is egy képregény feldolgozás, mint a Bosszúállók. És amit írtál, az azokra is áll, mégsem olyan rossz filmek. 1x nézhető volt a nagyja.


És mik azok a filmek, amiket ajánlasz? Hátha nem láttam belőlük valamit és lesz mit nézni.

2017. dec. 28. 19:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

valerian castingja egyszerűen rettenetes rossz lett.

nincsenek rá szavak mennyire rosszul választottak főszereplőt.

1 pillanatra sem hiteles,mint szoknyavadász űrkalandor és szuper ügynök.

ettől eltekintve remek szórakozás ez a film.

2017. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem, rosszabbra számítottam. Nem éreztem csicsásnak. Teljesen követhető, sőt, helyenként kiszámítható volt a story. Jó kis mix az Avatar, SW, Ötödik elem között. Bár az utóbbinál jobb volt.


Egyszer jó volt látni, lehet máskor is megnézem majd. Rihanna részét mindenképpen :)

2018. jan. 7. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszett, a látványvilága sem. Szerintem a látvány 2017-hez képest gagyi volt, a sztori meg túl klisés és kiszámítható, a karakterek is ellenszenvesek voltak. Rihanna jelenete iszonyú erőltetett lett.


És azért megjegyzem, hogy az Ötödik elem klasszikus, míg ezt fél év múlva már el is lehet felejteni.

2018. jan. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2018. jan. 10. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!