Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek kellő tehetséggel...

Szerintetek kellő tehetséggel legkevesebb mennyi pénzből lehet jó (amatőr) filmet rendezni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár százezer.
2017. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Forint vagy euró? :D
2017. dec. 31. 01:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Forint. A legalacsonyabb, amit értelmes minőségű filmeknél olvastam, az pár ezer dollár. De azért inkább a 10 ezer környéke. Ami ugye már inkább pár millió. Austin McConnell első teljes filmje a Sprouting Orchids 2245 dolláros büdzsével indult, aztán persze ráfizetett még pluszban. Christopher Nolan első filmje (Following) 6000 dolláros költségvetéssel rendelkezett. A Shop Stop (Clerks) már 20000 dollár fölöttivel. Ezek a kompetens filmgyártásnak az alja. Értelemszerűen ilyenkor az író, rendező, vágó és az egyik szereplő te vagy. Költened kell más emberekre, helyszínre, világításra, kamerára, mikrofonra, aztán helyszínekre, kellékekre, stb. Nyilván minél többet meg tudsz oldani "a Józsinak pont van" alapon, annál olcsóbb. A filmes felszerelések szerintem most olcsóbbak, mint akkor voltak, ezért írtam pár millió helyett inkább pár százezret. Meg mert minimumot kérdeztél.
2017. dec. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

kb 500ezer.

2 kilóból veszel egy hd kamerát.

3 kilót fizetsz a 3 szereplő lánynak,aztán felveszed pov stílusban ahogy megdugod őket.

2017. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!