Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek 14 évesen elkezdje...

Szerintetek 14 évesen elkezdjem a trónok harcát (nem könyvre hanem a sorozata gondolok) vagy várjak még pár évet?

Figyelt kérdés

2017. dec. 31. 11:16
 1/6 anonim válasza:
52%
Milyen válaszokat vár erre ?Megerősítést hogy nézzed nyugodtan ?Mért ne nézhetnéd ?Mégis mitől félsz hogy leszárad vagy mitől?
2017. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nem gyerekeknek való,vannak benne durva részek,meg eléggé összetett a története,legalább kétszer meg kell nézni hogy valamennyire össze álljon a kép róla


A világ egyik legjobb sorozata de szerintem ez inkább a felnőtteknek való,bár lazább mint a Walking Dead

2017. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
47%
Szerintem várj még vele pár évet, én nem rég fejeztem be az utolsó évadot( 20 éves vagyok) , és egyetértek az előttem hozzászolóval. Vannak benne elég durva részek, amiket azért meg kell tudni emészteni, és a szerkezete is elég változatos, összetett. A 8. évad 2019-ben fog kijönni, úgyhogy szerintem én is még előtte újra nézem.:)
2018. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első 4 évad, amit az első 3 könyvből adaptáltak elég pontosan, kva jó.


A következő évadok, 5-8, egyre szarabbak, ahogy a sorozat készítői elhagyták a könyveket egyre inkább és hollywoodi fos-gagyit csináltak belőle.

Egy jó példa: Odáig süllyedt a Trónok harca, mint a latin szappanoperák és sok ütni való "rajongó" már arról beszél hogy ki kivel jön majd össze.


Inkább olvasd el a könyveket tényleg, aztán lásd meg a különbséget. A sorozat jól indult, de a két idióta készítő (Benioff és Weiss) szörnyű módon elkúrta egyre inkább.

2018. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem nem vagy kicsi hozzá, jó nyilván vannak benne durvább részek.

Helyedben én is várnék vele, de én ennyi idősen horrorokat is néztem.

2018. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen olvastam a könyveket, szóval nyugodtan... De amúgy a sorozat nem nagy szám, pláne az utóbbi pár évad. Az elején még jó volt... Ha szeretsz olvasni, inkább a könyveket ajánlom, na azok tényleg mesterművek.
2018. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!