Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki lesz/lett a Star Wars 9...

Ki lesz/lett a Star Wars 9 rendezője?

Figyelt kérdés
Bevallom őszintén nagyon szeretem a Star Wars filmeket de a hetedik után az utolsó jedik elég nagy csalódás volt több szempontból is...

2017. dec. 31. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
J. J. Abrams kapta a lehetőséget, ő írja és rendezi a trilógia zárását.
2017. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

"nagyon szeretem a Star Wars filmeket de a hetedik után az utolsó jedik elég nagy csalódás volt több szempontból is..."


Mindenki így van vele, aki szereti a Star Warst, fogsz találni pár agyamentet, akik védik a filmet, de úgy a rajongók 90%-a utálja.

De, hogy a kérdésre is válaszoljak Abrams jön vissza, aki a hetedeiket is csinálta, hát nagyon nagy rendezőnek kell lennie ahhoz, hogy ebből bármit jót is ki tudjon hozni.

Ha még nem láttad kötelező megnézni, a Retroshock kritikát a filmről. Esküszöm szórakoztatóbb mint a két és fél órás szenvedés, ami Utolsó Jedik címén lement.

https://www.youtube.com/watch?v=DZMtZVLDBck

2017. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Végre valami jó hír! Már láttam a kritikát,egyetértek elég nehéz lesz ebből valami értékelhetőt összehozni
2017. dec. 31. 14:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Kettes elég nagy tévedésben vagy, nekem az IMDB, Rotten Tomatoes pontszámok, a kritikák és úgy összességében a reakciók nem igazán azt mutatják, hogy 90%-ban utálták volna, pont hogy 90%-ban tetszett az embereknek a film, rajongóknak és mezei nézőknek egyaránt, a maradék 10% meg egy hangos kisebbség, akik a nagy világfájdalmukat, amiért nem azt kapták kockáról kockára, amit otthon megálmodtak maguknak, itt meg megannyi más fórumon kürtölik világgá, és spammelik az idétlen "kritikáikat". Ezt a retroshockos videót kb. minden Star Warsos kérdéshez odaraktad eddig, ezzel is próbálod azt a látszatot kelteni hogy sokan vannak a fikázók, de attól hogy mindenhova odabiggyeszted, attól te még mindig csak egy ember leszel, nem 100. Én akikkel beszéltem, köztük rajongók és laikusok egyaránt, mindenkinek tetszett a film, néhány jelenet (pl. a tróntermes vagy a Luke VS. Kylo rész) pedig egyenesen a Star Wars univerzum legjobb jelenetei közé sorolhatóak. Nem mondta senki hogy hibátlan film lett, pl. a kaszinós rész tényleg elég kényelmetlen volt, és pár idétlenebb poént is kihagytam volna belőle, de ha összességében nézzük a két és fél órát, remek film volt és 90%-ban vérbeli Star Wars. Az hogy nektek nem tetszett az magánügy, szívetek joga utálni bármit, de ne akarjatok már másokat meggyőzni róla, akiknek igenis tetszett, hogy amúgy nem tetszett nekik.


A kérdésre válaszolva, J.J. Abrams rendezi, miután Colin Trevorrow-ot kihajították, mert állítólag nem lehetett vele együtt dolgozni, szóval végülis a trilógia kétharmadáért ugyanaz a rendező lesz a felelős. :)

2017. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

egyébként a disneynél szigor van.

hiába kapja egy tehetséges rendező a lehetőséget,ő egy betűt nem tehet hozzá a forgatókönyvhöz,a sztorin változtatnia meg egyenesen lehetetlen.

szóval nem a rendező tehet arról,ha egy ilyen film ennyire rossz.

ő megkapja,hogy ennyi oldalt forgasson le egy nap és kész.

másba beleszólása nincs.

szóval a kérdésed akkor lenne logikus ha azt kérdeznéd,hogy ki az írója és a forgatókönyv írója,mert azokat kellene levadászni és fejbe lőni.

2017. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Megjött akiről beszéltem, a fehér holló a negyedik válaszoló képében, aki védi ezt a dudvát, gyakorlatilag én meg csak vele meg még egy "szabad bölcsész" úriemberrel találkoztam itt, akik végig arról értekezett, hogy milyen mély a film karakterdrámája.

Ők a hangos kisebbség, akik védik.


Az meg külön szánalom, hogy mivel nem tudsz fogást találni a Retroschock kritikán 4es, már abba kötsz bele, hogy sokan belinkelik, én most tettem be másodszor, rajtam kívül viszont más is betette már vagy háromszor, talán nem ok nélkül? Talán azért mert a legjobban az foglalja össze, amit a rajongók többsége érzett? Szerinted mégis miért lett annyi nézője annak a kritikának?

Azért mert találó, és minden SW fórumon terjed, tudod ez a suttogó propaganda, amikor és ez nagyon nagy szégyen az Utolsó Jedikre egy róla készült kritika szórakoztatóbb, mint maga a film!


Egyébként ezt a suttogó propagandát, meg fan ellenállást megérezte bizony a Disney is a box office bevételeken! Bizony a második héten 69%-os esést produkált a film jegyeladása, ami az egyik legnagyobb az ilyen decemberi blockbusterek esetében, tudod mivel a fél internet arról beszélt, hogy mekkora egy fos a film sokan el sem mentek megnézni.

Még Rian Johnson is reagált, hogy "hát,hát ő csak pozitív visszajelzést kapott!" persze a megvett kritikusoktól mi mást kapna?


Ötös válaszolónak meg azt üzenem, hogy nyugodtan lehet ütni-verni Rian Johnsont, ő volt a forgatókönyvíró is, tehát a haragunk szerintem jogosan csattan az ő hátán.


Ha amúgy kell belinkelek ide vagy háromszáz angol, német, orosz vagy akármilyen nyelvű kritikát, amiben nem éppen kedves hangnemben beszélnek a filmről, konkrétan vannak olyan címek, hogy "Star Wars is dead, Why The Last Jedi sucks és így tovább és itt nem egy-két dühös rajongóról van szó, találj csak egy olyan Star Warst kedvelő elemzőt, aki szerette a filmet.

Azért az elég mély pont, hogy Mark Hamillt már arra kéri a Disney, hogy próbálja menteni a menthetőt, és írjon arról, hogy végül is csak egy film, meg szórakozzatok rajta, mert ugye Hamill maga is csúnyán lehúzta a filmet, de mint színész persze eljátszotta Lukeot, csak konkrétan azt mondta, hogy "Ez nem Luke Skywalker, talán lehet Jake Skywalker vagy valaki más" és ilyeneket mond a nagy visszatérő, a saját karakteréről, hú az ért ez jelzi, hogy valami nagyon nincs rendben.

2018. jan. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valóban, J. J. Abrams rendezi a filmet, és a forgatókönyvét is ő írja. Az utóbbiban másvalaki is segít neki, de most nincs kedvem utána nézni, hogy ki az. A lényeg az, hogy Abrams végre megválaszolhatja a VII. epizód kérdéseit. Bár nem lepődnék meg, ha ezt nem tenné meg...
2018. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ByeAlex
2018. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"Mindenki így van vele, aki szereti a Star Warst, fogsz találni pár agyamentet, akik védik a filmet, de úgy a rajongók 90%-a utálja. "


Amazing! Every word you just said was wrong! - Luke Skywalker


"hiába kapja egy tehetséges rendező a lehetőséget,ő egy betűt nem tehet hozzá a forgatókönyvhöz,a sztorin változtatnia meg egyenesen lehetetlen. "


Eddig speciel a 7-et is egy és ugyanazon személy írta és rendezte, a 8-at is egy és ugyanazon személy írta és rendezte. Nem ártana tájékozódni is kicsit mielőtt hülyeségeket írsz, és hitelteleníted magad

2018. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként a RetroShockos videónak gyakorlatilag az ÖSSZES mondata megtámadható, és ízekre szedhető, amit majd január 16 után, ha végeztem a vizsgáimmal meg is fogok tenni, és beírom alá... Kíváncsi vagyok mit fog majd mondani rá
2018. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!