Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Majmok bolygója, Háború, Nova?

Majmok bolygója, Háború, Nova?

Figyelt kérdés

Az eredeti régi trilógiában is volt egy néma Nova nevű nő.

A háború című, új trilógiában meg egy szintén néma, kislány van. Ez átfedés a régi és az új részek között vagy csak szimplán egy érdekesség a rajongóknak?



2018. jan. 2. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamennyire próbálnak igazodni a könyvhöz. pl. Cézár fia, Cornelius is szerepel a könyvben.

A könyvben pedig az emberek állatként élnek és nem tudnak beszélni, tehát nem néma Nova, hanem mivel állat, ezért beszédképtelen. De később megtanul beszélni.

2018. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az új filmek külön univerzum a régiektől. Sokan szeretik előzmenyként felfogni, de igazából a közös pont csak a regény.
2018. jan. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az eredetiben cornelius meg zira visszamegy az időben az űrhajóval amivel thailor megékezett hozzájuk megszülik ceasart és neki köszönhetően kezdenek el a majmok lázadozni és fegyvert használni majd beszélni és társadalmat alakítani. Az új részekben pedig egy kémiai kísérlet miatt a majmok megokosodak és kiszabadulnak.
2018. jan. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%

vagyis nem átfedés csak tisztelés a régi részeknek

viszont az új részek tökéletes példái hogy nem a technika hanem a történet meg a forgatúkönyv amitől jó egy film az új részek knkrétan középkategriás filmek dollár milliókból vagy esetleg milliárd nem keresem ki viszont a régi részek annyira brutálisan jók hogy valami hihetetlen huszonéves vagyok de egyik kedvencem az 1968 as rész annál félelmetesebb filmet keveset láttam pedig láttam csomó horrort de azok komolytalanok

2018. jan. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!