Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Több (minimum 4! ) részes filmek?

Több (minimum 4! ) részes filmek?

Figyelt kérdés
Keresek olyan filmeket, amik több részből állnak, mint pl. Harry Potter vagy a Fűrész. Ezeknek ugye 7-8 része van. Min. 4 részest keresek, de minél több, annál jobb.
2018. jan. 2. 14:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy jó lenne, ha nem sci-fi lenne meg hasonló valóságtól távolálló dolgok. Ne ilyen Star Warsféléket, ha lehet. A HP is nagyon határeset, de az mondjuk még belefér valamiért.
2018. jan. 2. 14:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom lány vagy fiú vagy, de én nagyon ajánlom az Anne of Green Gables-t, 6 részes, a kedvenc filmem, minden nap végig tudnám nézni annyira szeretem! Kicsit lányosabb de nem az a tipikus 21. századi nyálas tinifilm. Nagyon jó! :)
2018. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vėgső állomás sorozat. Pėntek 13, Freddy, rendőrakadėmia
2018. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Köszi a válaszokat, jöhetnek még. Igazából nem vagyok oda a horrért meg a valóságtalan dolgokért, bár akad egy-két olyan is,a mit nézek. Pl. a Fűrészt csak azért szerettem, mert tetszik a logikája, a csavarok és a mondanivalója. De a tipikus öldökéleses dolgokat nem szeretem.

2018. jan. 2. 15:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért az vicces, hogy kiemeled hogy ne a "valóságtól távol álló dolgok" legyenek, de a két példád a Harry Potter (varázslók) meg a Fűrész, aminél értelmetlenebb, elmebetegebb sorozat a világon nincs és semmi köze nincs a valósághoz azon túl hogy az emberekből vér jön. De tessék, Jurassic Park, ennek eddig négy része van, de idén jön az ötödik, meg van benne magyarázva hogy mitől jöhettek létre a dínók, a többi pedig abszolút valóságos keretek közt játszódik.
2018. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy csak 3 rėszes, de a kegyetlen játėkok. Szerelmes, megcsalós
2018. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért azt a 2-t említettem, mert másikakat nem ismerek, aminek ennyi része lenne. Külön leírtam, hogy a fűrész csak azért tetszik, mert nem pont olyan, mint a legtöbb horrofilm, nem csak úgy gyilkolnak benne össze-vissza, hanem van egy beteges, de érdekes struktúrája és mondanivalója. Egyébként nem szeretem a horrorokat, inkább a thrilelreket, ahol nem a vérengzés a lényeg.

A HP-t pedig nemt udom, mirté szeretem, talán emrt a gyerekkorom, ill. emrt kedvelem a gyerekszereplős dolgokat. :D

A Jurassic Park is jó, habár az sem valós, de jó, köszi az ötletet.

Egyébként a HP-t leszámítva azok a filmek taszítanak, amikben hülye valóságtalan szörnyszerű szereplők vannak, ill. amik kb. háborúzásról szólnak, lövöldözősek stb. Kicsit rossz volt az a megfogalmazás, hogy a valóságtalan nemt etszik, mert sok film van, ami nem épp a valóság, de szeretem. Pl. a Jurassic park is olyan, hogy bár nem valóság, de valahol mégis valóságos dolog (volt) a dino és nincs benne túlzottan sok "mesebeli" elem. Valamint bírom a föld elpsuztulásáról szóló dolgokat, pedig azok sem valóságosak annyira, de valahol mégis. Van valami film, ahol az űrbe utazik egy férfi megmenteni a födlet vagy mi,. az is tetszett, peddig az sem épp valóság..úőgyhogy nehéz megmagyarázni, mi van a fejemben, mi alapján szeretem vagy nem. Amit bioztosan nem: az ufo, zombi, jedi, ninja és társai filmek.

2018. jan. 2. 16:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Halálos iramban
2018. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!