Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ma készülnek olyan kalandfilm...

Ma készülnek olyan kalandfilm sorozatok, mint anno Az elveszett világ, Az elveszett erekjék fosztogatói, Xena, stb?

Figyelt kérdés
Szívesen elkezdenék egyet. Viszont nem igazán ismerek egyet sem.

2018. jan. 3. 21:44
 1/8 A kérdező kommentje:
*ereklyék
2018. jan. 3. 21:45
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Terra Nova

13-as raktár

A Hős legendája

Grimm


Nekem csak ezek jutottak eszembe.

2018. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

régészes kalandorkodós-

a kalandor és a lady-ez egész jó

titkok könyvtára-ez kb zs kategória


xéna szerű-

shannara krónikái

merlin kalandjai

camelot

vagy a keményebb vonalból a spartacus vér és homok

2018. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes kérdés, tulajdonképpen már nem készülnek ilyet. Ezek régi vágású "kilencvenes" kalandfilm-sorozatok, amelyeknek meg van a maguk bája, és van egyfajta utánozhatatlan hangulatuk.

Jellemző még az is ezekre a sorozatokra, hogy nem akartak igazából mást, mint szórakoztatni. Persze olykor volt tanulságuk is az epizódoknak, ami fontos is volt, de sose akartak többnek, magvasabbnak látszani, mint amilyenek tulajdonképpen voltak.

A mai kalandfilm-sorozatok két csoportba oszthatók:

1. Ténylegesen minőségi, komoly sorozatok, amelyek filmes költségvetéssel rendelkeznek és profin vannak megírva minden szempontból. (Pl.: Trónok harca, Vikingek)

2. Amelyek nem rendelkeznek filmes költségvetéssel, és profi írógárda sem áll mögöttük, de megpróbálnak olyannak látszani, mint az 1. csoport sorozatai, bőszen majmolják is azokat, de a minőségük jóval mélyebben van. (Pl.: Shannara krónikái , Britannia)

2018. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
*...nem készülnek ilyenek.
2018. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem a Terra Nova nem tetszett. A dinoszauruszok miatt ültem le nézni, nem azért, hogy családi drámát, meg időutazós hülyeséget kísérjek figyelemmel. Megvolt a lehetőségük, hogy egy jó túlélős, kalandsorozatot csináljanak, de az egész szerintem dögunalom volt.


(Ugyanez van a The mist sorozatnál. A király szörnyek miatt elkezdem nézni, erre valami melodrámát tolnak elém, amire a kutya nem kíváncsi. De bakker az eredeti film törzsközönsége a szörnyeket várta. Én nem is értem, hogy mire gondoltak a készítők. Teljes csalódás volt.)


Uh...a Trónok harca profin megírt? Oké, ez most fájt.


A többit köszönöm.

2018. jan. 29. 13:14
 7/8 anonim ***** válasza:

A Terra Novában én is nagyot csalódtam.

-Az egész koncepció alapjában véve nem rossz. A karakterek is tetszettek nekem. De valahogy el lett szúrva a dolog. Pedig kíváncsi lettem volna hogy a hajó roncs hogy került a múltba.

2018. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

hát jah,a terra nova kiindulása szuper,a karakterek is érdekesek többnyire,a látvány és a forgatási helyszín is gyönyörű,erre pár rész után átment egy ilyen keresztény családi normákat reklámozó kiszámítható heti eset marhaságba,egy halovány és nagyon bukdácsoló főszállal.

kár hogy elszúrták.

2018. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!