Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Grievous tábornok melyik...

Grievous tábornok melyik ellenfelek ellen nyerne az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Ugye Grievous hiába nem volt sith, de elég erős szereplő. nyilván Palpatinehoz képest pl. sehol nincs, meg Dooku vagy Anakin is biztos erősebb nála, de kíváncsi vagyok az alábbiak közül szerintetek kiket tudna legyőzni vagy legalább megszorítani:

- Darth Maul

- Savage Opress

- Snoke

- Luke Skywalker

- A 8 praetorianus őr egyszerre

- Rey

- Boba Fett és/vagy Jango Fett

- Kylo Ren

- Pre Vizsla

- Asajj Ventress

- Grand Inkvizítor

- Mace Windu

- Chirrut Imwe és/vagy Baze Malbus

- Phasma százados

Direkt olyanokat írtam akik azért komolyabb erőt képviselő karakterek, és nem harcolt ellenük (többségük esetében nem is lett volna lehetséges). Szerintetek kiket verne meg ezek közül egyértelműen, kiket éppen hogy, hol lenne döntetlen, és kiktől kapna ki?



2018. jan. 5. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a filmeket láttam, úgyhogy ezeknek egy részét nem ismerem. De ezek közül Griveous megverné az alábbiakat:

Phasma

Boba/Jango

8 praetoriánus őr

Chirrut Imwe vagy Baze Malbus külön-külön


Akiktől kikapna:

Darth Maul

Snoke

Luke Skywalker

Mace Windu


Ami határ eset:

Rey

Kylo Ren

Chirrut Imwe és Baze Malbus együtt

2018. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ami most beugrik,hogy a tartakovsky rajzfilmben ott nagyon komoly tömeggyilkos volt.

semmi duma,csak némán legyilkolt mindenkit,miközben a frászt is hozta rájuk.

halomra gyilkolta a jediket is meg a klónokat is.

ha jól emlékszem a cw-ban már nem volt ennyire zorall,de ott is csinált ki padavant meg jedit.

a sithek bosszújában meg egy szövegelő,hencegő volt a hatékonyság rovására.

a felsoroltakból talán windu-val már nem bírna el.

a többit legyőzné.

2018. jan. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Windu-val való találkozás miatt köhög, szóval vele valószínűleg bajban lenne.
2018. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Windu minden nehézség nélkül, körülbelül 5 másodperc alatt bedarálná Grievoust. Még ha a 2003as Clone Warst nézzük is, ahol a tábornok nagyon erős volt, sőt, ott találkoztak is, és emiatt köhög Grievous olyan nagyon csúnyán :D


Assajjal találkozott a Clone Warsban, és Ventress nyert, amúgy Clone Warsban van olyan csata, vagy bármi, ahol Grievous a magna guardjai nélkül úgy konkrétan BÁRKIT is legyőzött volna? Csalás nélkül


Maul ellen jó kérdés, ha Assajjal szemben alulmaradt, akkor valószínűleg Maul is bedarálja, bár itt megint jó kérdés, hogy akkor most melyik Grievoust is nézzük.


Opresst viszont szerintem legyőzte volna.

Snokeról semmit sem tudunk, de az alapján, amit az Utolsó Jedikben mutatott, ez is Grievousé, ahogy a 8 testőrt, Pre Vizslát, és Phasmát is legyőzte volna, ahogy Chirrutot és Bazet is (ez lenne konkrétan a legsimább :D)


A többiek legyőzték volna, aki jó kérdés az Rey, Jango Fett, és az Inkvizítor (itt fogalmam sincs, nem nézem a Rebelst)

2018. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Grievous nem erős szereplő. Vagyis, a Tarkowsky rajzfilmben eredetileg még annak tervezték, de mire eljutottak a Sithek bosszújáig, gyakorlatilag egy alatommos, cselszövő stílusú karaktert csináltak belőle. Ami előnye van, hogy a droidteste sokkal strapabíróbb, mint egy emberi test, meg hát nyilván fénykardokat forgat, akár egyszerre négyet is. De ha nincs vele a meglepetés ereje, vagy plusz droidjai segítségképp, egy erőhasználóval szemben nem sok esélye van.

A többiekkel kapcsolatban meg, tudom hogy elcsépelt válasz, de ez az igazság, hogy az nyerne, akit az író akar. Ennyi.

Például Baze-zel szemben ha az író úgy akarja, akkor a fickónak egy pontos lövés elég, de ha az író Grievoust hozná ki győztesnek, akkor egyszerűen nem lesz pontos találata Baze-nek és kész.

2018. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Captain Logic ***** válasza:
Snoke-ot hogyan ölné már meg? Kylo is csak azért tudta ,egölni, mert erőt használt... A tábornoknak esélye sem lenne ellene...
2018. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen, egyik Erőhasználó ellen se lenne sok esélye... Grievous nem Erőérzékeny, egy Sith elő se venné a fénykardját, egyszerűen megfojtaná, oszt jónapot
2018. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

-Darth Maul hagyná, hogy a tábornok támadjon, védekezne 10 másodpercig-ig, aztán egy szúrással felnyársalná.

-Savage Opress támadna állat módjára és ez a pontosság rovására menne. Fél percig tartana a küzdelem, aztán Grievous kicsinálná.

-Snoke ellökné, megfojtaná, lesokkolná szétrobbantaná három ízben, azt hiszem érthetően fejeztem ki magam.

-Öreg Lukenál kb. ugyanez, csak kicsit tovább tartana.

Pretoriánusoknál ötöt megölne, de a többi három oldalról egységesen ölnék meg.

-Rey-el kb. egy szinten lehetnek, mert karddal Grievous jobb, de viszont Rey erőérzékeny. Nem tudom.

-Boba Fettel azonos a harci tudásuk, de mivel Bobanak szélesebb az arzenálja ő nyerne. Jango igazából egy liteosabb Boba, itt viszont a tábornok győz.

-Kyloval tuti nagyon sokáig elhúzódna, itt se tudom.

-Pre Vizsla egy pojáca.

-Ventress-Inkvizítor: Nagyon nagyon sokáig tartana, talán ők győznének.

-Windu azonnal megkerülné és hátsó vágással lecseszné a fejét.

-Whilleket meg Phasmát megeszi reggelire.

2018. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó:


Sok mindenben egyetértek, sok mindenben nem, de egy dolog:


Jango erősebb, mint Boba. Ez tény.

2018. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!