Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A moziban felvételező emberek...

A moziban felvételező emberek nem tűnnek fel senkinek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mikor valaki elmegy egy filmre csak azért hogy azt kamerával rögzítse majd megossza az interneten. Mármint azért elég nagy pofa kell ahhoz hogy valaki ilyet megcsináljon ennyi ember előtt.

2018. jan. 7. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Én például mentem Győrben moziba úgy, hogy délelőtt iskola időszakban, és alig voltak páran rajtam meg a haverokon kívül.

De aki ilyet csinál, gondolom nem magasba emelt kamerával csinálja, mint ahogy a koncerteken szokták telefonnal :)

Meg van erre a diszkrét módszer.

De az biztos hogy pofa kell hozzá. Én akkor is rosszul vagyok ha egy kis faluban jegy nélkül utazok a buszon egy megállót.

2018. jan. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Éjjellátó kamerával nézik végig a közönséget, hogy kamerázik-e valaki.
2018. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézhetik megvannak erre is a trükkök. Ismerős telefonnal rögzít sokszor, egyik pulcsijában van neki egy belső zseb rajta egy kis lyukkal ahol a kamera pont kilátszik....
2018. jan. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!