Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Warsban az első erőhaszná...

Star Warsban az első erőhasználókról lehet tudni valamit?

Figyelt kérdés

Valahol hallottam olyasmit, hogy volt régen egy Fiú és egy Lány akik elsőként fedezték fel az Erő (ha jól emlékszem valami fához volt kö

ze.)

Tudnátok erről mondani valamit?



2018. jan. 8. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

a tython bolygón használták először.

az alapján elkezdhetsz keresgélni,utánaolvasni,van egy regény is ebből a korból,abban mintha lenne erről a témáról szó,de akikről írsz az sajnos nekem nem ugrik be.

2018. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lány és fiú, meg fa? Jól lekopizták Ádám és Éva történetét. XD
2018. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még nem lehet tudni semmi biztosat. Amiről te beszélsz, az egy kiszivárgott eredet sztori, ami vagy igaz vagy nem.

Csak a 9. részben fog kiderülni, hogy mi igaz belőle...

Azt már láttuk a 8. részben, hogy az első jedi templom egy fában volt, szóval ez alátámasztani látszik valamicskét...meg ugye, Rey mondja, hogy ismeri a helyet...szóval valami tényleg van, de mondom, hogy pontosan mi a sztori, az majd a 9-ben fog kiderülni.

2018. jan. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

folyt.

Amúgy, ja. Simán lehet hogy a végén majd azt hozzák ki, hogy Rey és Kylo az első erőhasználók reinkarnációi vagy valami hasonló.


Amúgy ennek az elméletnek, már láttam, olyan verzióját is, hogy Snoke az egyik első erőhasználó (a Sithek őse) és tulajdonképpen halhatatlan és akkor lesz egyensúly, ha végre valaki végleg kinyírja...


Majd meglátjuk a 9. részben.

2018. jan. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!