Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy kislány és egy kisfiú...

Egy kislány és egy kisfiú csínyeket hajtanak végre a házukban egy egész filmen keresztül - melyik film lehet ez?

Figyelt kérdés
Szóval gyerekkoromban láttam ezt a filmet, csak apró részletek rémlenek. Picit Reszkessetek betörők jellegű, de emlékeim szerint sokkal hosszabb benne a csínytevős rész. Nem emlékszem pontosan, hogy kit "szivatnak", de lehet, hogy bébiszittert, vagy ott is betörőket. Emlékeim szerint kettő kisgyerek van: egy szőke göndör kislány és egy kisfiú, lehet, hogy ikrek. Sajnos csak ennyi emlékem van (lehet, hogy némelyik rosszul is rémlik), de ha valaki tud segíteni, annak nagyon hálás leszek. :)

2018. jan. 9. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A talpig zűrben - ugrott be nekem. Több része is van, a másodikban szerepel a szőke göndör hajú kislány.

[link]

2018. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szerintem sajnos nem ez az, amit keresek. Emlékeim szerint ennél jóval fiatalabb gyerekek játszanak benne, és majdnem az egész film a házukban játszódik csínytevésekkel. Rémlik egy jelenet, amikor a ház belső lépcsőjéről leskelődnek lefele, hátha ez valakinek segít...


Azért köszönöm a választ, ment a zöld! :)

2018. jan. 10. 06:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez ugrott be :


[link]

2018. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, de azért köszönöm! :)
2018. jan. 13. 08:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Kb. mikor film? Rémlik valamelyik "csapda"?
2018. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon pici lehettem, mikor néztem, szóval legalább 13-5 éves filmnek kell lennie. Közben tesóm mondott mégegy emléket: elvileg a bébiszitterük beépített ember volt, ő akarta a társával kirabolni a házat.
2018. febr. 5. 17:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Tipp:


The Crazysitter (1994).


[link]

2018. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem sajnos nem ez az, de köszönöm a választ! :)
2018. febr. 8. 17:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Dadacsata című filmre gondolhatsz ( [link] Anno én is mindig megnéztem a filmet a Jetixen.
2018. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aupair!
2018. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!