Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak a Netflixhez hasonló...

Vannak a Netflixhez hasonló oldalak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nekem a Netflix kimondottan nem szimpatikus és elég gyér a felhozatala. Szóval vannak olyan oldalak, ahova ha előfizetek nézhetek legálisan filmeket?

Az Ncore-ral kérlek hagyjatok békén.



2018. jan. 9. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Amazonon is lehet filmet nézni.
2018. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

megmondom őszintén hogy nem igazán értem ezt a netflix jelenséget.

minek nézzek sorozatokat feliratosan,sőt még fizessek is érte,ha bármelyik online filmnézős oldalon meg tudom nézni ingyen?

2018. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Mert úgy érzed, hogy támogatni szeretnéd a sorozat készítőit?
2018. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Trevor. ***** válasza:

#2 Mert esetleg nem agyontömörítve és reklámokkal telenyomva akarod nézni? Az online filmnézős oldalalnál a torrent is jobb.


HBO GO és Hulu, ami így beugrik.

2018. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A legális stream szolgáltatásoknak az Achilles-sarka a kelet-európai régió. Nem fogsz olyat találni, amiben ne lenne ugyanilyen gyér a felhozatal. A szolgáltatások épp csak megvetik a lábukat errefelé, nincsenek licenceik a tartalomterjesztésre és lokalizációra és úgy érzem, kissé tanácstalanok a jövőjével kapcsolatban. A lakosság inkább torrentezik vagy klasszikus tévét néz, minthogy fizessen egy ilyen szolgáltatásért, ami jelen állapotában tényleg nem túl csalogató, de nem bíznak benne, hogy komolyan terjedne, ha elkezdenének komoly pénzeket beleölni a fejlesztésbe és terjeszkedésbe.


#2

Aztán fel vagy háborodva, amikor a munkáltatók utcára tesznek, mert egy-két országgal arrébb töredék bérköltséggel el tudják végeztetni ugyanazt a munkát és még a munkakörülményekre sem kell annyira odafigyelniük.

2018. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi értelme van a Netflixnek?

1: Legaláis

2: Minőség, gyorsabb elérés, angol nyelvlecke

3: Reklám mentes, biztonságos: nem lesz tele szeméttel a gépem miatta (nem kell aggódnom, hogy az átlagos 1 click alatt 3 vírus, amit megfogott a vírusirtóm, hozott-e többet is a gépemre.)



Ugyanakkor a magyar Netflixnek tényleg nincs sok értelme. De nem is lesz bővítve, ha kevés a felhasználó. Amerikában egyszerre nézhetsz 500 sorozatot.

2018. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amazon

Hulu

HBO go

HBO now

Pandora

CBS All Access

DirecTV Now

YouTube TV

Sling TV

PlayStation Vue



Voltak területi korlátozásokat megszüntető lehetőségek is, nem tudom, mennyi működik belőlük.

Kelet-Európa bizony csóró hely. Ehhez tartózó mentalitást nem ítélem el. Aki azt mondja, hogy "Itt nincs mindenkinek kidobható pénze és nem félünk a nem létező média rendőrségtől. Majd, ha annyi lesz a fizum, amennyit Angliában kapni ugyan ezért a munkáért (havi 11 ezer font), akkor letojom, hogy mennyibe kerül a tv, nem fogja megérni lopni. Amíg a megélhetésem fenyegeti néhány ezres kicsúszása, addig nem fogok se drogra, se szórakozásra költeni."


Gyerek koromban is másolt VHS-ekkel kereskedtek. Kelet az kelet. :)

2018. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!