Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Javasoltok valami jó filmet...

Madri00 kérdése:

Javasoltok valami jó filmet amit betépve érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 18:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Sas Tamás filmjei

Leginkább betépve érdemes megnézni őket.

2018. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, lesz miből válogatni😁


Ha esetleg érdekel valakit, ezek nagyon jók betépve: Rick és Morty, Kertvárosi kommandó, Wall Street farkasa, Màtrix, Eredet, Family Guy

2018. jan. 9. 23:02
 13/21 anonim ***** válasza:
Szeretem az önjelölt rendőröket, akik keserűségüket osztják szét az emberek között.
2018. jan. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%
FYI: Egyre több államban nem jár börtön hasis fű fogyasztásáért.
2018. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Valaki el tudná mondani nekem, mint aki még sosem élt drogokkal, hogy miért jobb filmet nézni betépve? és hogy hogy változik a dolog? miben lesz más?
2018. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%

Első körben a drog csillapítja a tudatos énedet és nagyobb teret ad a tudat alattinak, az ösztönöknek. Ezáltal más élményeket fogsz szerezni és máshogy fogsz gondolkodni. Régen sok költő, zenész, író és művész dolgozott drogok hatása alatt, mert az megnyitotta az elméjük azon részét, amivel vízióik lettek. Kicsit olyan, mint ébren álmodni és közben félig tudatodnál lenni.


Ez egy jótékony hatása a drognak, amit kontrollálatlan környezetben (vezetés közben StholBuci / Császár Előd a Szilágyi Erzsébet Gimnáziumból elégsok kárt tud okozni és életeket olthat ki, mert nincs teljes tudatánál. Ezért ilyenkor autóba ülni = gyilkosságot elkövetni.) Továbbá van sok mellékhatása, ami károsítja a szervezetet és az idegrendszert is.


Bár van egy legális drog, ami hasonló élményekkel tud szolgálni: az alkohol. Ott is eléggé mámoros pillanatokat lehet átélni - csak közben eléggé kiszámíthatatlan dolgokat is csinál az ember és nem igazán tudja magát kontrollálni egy bizonyos szintű drog (alkohol) fogyasztása után.


És van egy harmadik szempont is: vannak filmek, amiket józanul nehéz végig nézni, mert hulladékok, mégis nagyon sokan szeretik őket. Ilyenkor elhülyítem magam az alkohollal és úgy képes leszek az ő szintjükre süllyedni és élvezni a TropicThunder, a másnaposok, meg a többi szemetet - de a TED még részegen is szuper gáz!

2018. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A zárójelet picit elmértem :) sorry
2018. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Köszi :D
2018. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Éretlenek (1980) Macskafogó (1986)
2019. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Sokbam függ, hogy milyet szívsz, milyen hatással van rád és te mennyire vagy mély gondolkodású. Sokszor meglepett már, hogy mennyire bele tudtam mélyedni egy filmbe, amibe a mellettem ülő egyáltalán nem. A Family Guy nálam is játszik. Amerikai fater szintén. De legutób a Sírhant művekbe mélyedtem bele. Végülis mindegy mi az, ha leköt és máshogy látod, mint tisztán látnád, akkor az jó.
2021. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!