Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elmagyarázná a 400 nap...

Valaki elmagyarázná a 400 nap című filmet?

Figyelt kérdés
semmit nem értek belőlle de a végét főleg nem

2018. jan. 10. 16:20
 1/4 anonim válasza:
Wow, na erre én is kíváncsi lennék. Több hétig nem tudtam túltenni magam a végén xD
2018. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Azért nem értjük, mert nincs lezárva a vége, gyakorlatilag a fantáziádra van bízva a dolog. Sokakat ez nagyon bosszant, mások zseniálisnak vélik, én az előzőekhez tartozom.:D Akát jó filmet is csinálhattak volna belőle ha elvarr legalább néhány szálat a rendező, mert így egy unalmas elejű és érthetetlen végű film lett belőle, a közepénél még reménykedtem, hogy lesz belőle valami, de sajnos nem.
2018. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
engem hihetetlenűl idegesít ha valami sorozatnak vagy filmnek nem tudom mi a vége vagy nem értem mint ebben az esetben
2018. jan. 10. 19:59
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy azok akik jó filmnek mondják mégis milyen épkézláb sztorit tudtak kiagyalni ebből a se füle-se farka értelmetlen kutyulékból. Én spec semmit.:D
2018. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!