Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Yoda mester VS Harry Potter?

Yoda mester VS Harry Potter?

Figyelt kérdés

Elméletileg ki nyerne?


Hogyan képzeled a jelenetet?



2018. jan. 11. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
kettejük közül szerintem Batman nyerne. nem unjátok még az ilyen retardált vs kérdéseket?
2018. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Érvelj.
2018. jan. 11. 19:03
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Az elsőt biztos zavarja, hogy több embert is érdekel ilyesmi. Konkrétan a mai Rey ki ellen győzne kérdést én írtam ki, azt pedig nem. De gondolom a napi 3 millió Narutós meg egyéb animés kérdés nem zavar. Amúgy minek nyitod meg akkor?


A kérdésre válaszolva: Yoda győzne szerintem, azért ő a leghatalmasabb jedi mester, míg Harry Potter még a varázslók között sem volt a legnagyobb, plusz ugye mivel "jó" karakter, így a halálos átkot sem használhatja. Ha meg elkezdene sóbálványt meg ilyenek lövöldözni, Yoda simán félreugrana és lenyakazná a kardjával. Mondjuk Yoda se ölné meg őt, mert ő is jó oldalon áll, szóval szerintem inkább leülnének teázni vagy nem tudom. :D

2018. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
*ezt pedig nem
2018. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
potter szereti a házimanókat,ezért szerintem nem bántaná yodát se,mert őt is annak nézné.
2018. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Szegény Harrynek megmozdulni sem lenne esélye. Hiszen ő nem tud az akaratával irányítani semmit, csak a pálcájával + varázsigével.

Ráadásul Harry teljesen átlagos varázsló, közepes képességekkel, csak azért volt különleges, mert 1. az anyja megvédte a halálos átoktól 2. Voldemort véletlenül Horcruxot csinált belőle.

Yoda pedig a jedi mesterek között is az egyik leghatalmasabb, viszont nem tudnám elképzelni a jelenetet, ahogy falhoz csapkod egy szemüveges varázslótanoncot. :D

2018. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Yoda csettint, és Harry pálcája eltörik, pálca nélkül pedig varázslat sincs :D Aztán Yoda kiröhögné valahogy így:


https://www.youtube.com/watch?v=R4dyRTAfsKc

2018. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Yoda nyerne... Harry se nem a legerősebb, se nem a legbölcsebb a varázslók között...az is csoda , hogy a saját történetét túlélte.
2018. jan. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

folyt.


Yodát talán Dumbledore-ral lenne értelme versenyeztetni...

De, szerintem egy Jedi előnyben van egy varázslóval szemben.

Nincs pálcához kötve, képzett harcos és egy olyan szintű Jedi, mint Yoda szinte azt csinál az Erő segítségével, amit akar. De, maga az hogy képes vívni, hatalmas előny. Szerintem pl. sima mugli/kvibli kommandósok, kilőhették volna a sötét varázslók felét, ha összefognak egy csapat varázslóval.

2018. jan. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

folyt.

Ez amúgy, még az új filmben a "Varászlények gondozása..."-ban is benne van, aminek a forgatókönyvét maga Rowling írja. A varázslók tulajdonképpen bujkálnak a muglik elől, nehogy levadásszák őket.

2018. jan. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!