Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek ki a kedvenc szereplőtö...

Nektek ki a kedvenc szereplőtök a Trónok harcából?

Figyelt kérdés

Bár az elején tartok, de a Törpe vagy hogy hívják magyarul.

Utáltam, de a legokosabb az egész családból.


2018. jan. 11. 19:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem spoilereztem, mindenki szerrpel a megemlítettek közül az elsőbrészben, Tywint pedig említik.
2018. jan. 11. 21:07
 12/15 anonim ***** válasza:

Tyrion az első öt évadban jó volt, aztán...na mindegy, én úgy érzem kicsit elfáradt a karaktere meg ő addig volt jó, míg beszélni kellett, később az egész sorozat egyre inkább fantasy lesz, így tűnik el Tyrion jelentősége is.

Ez általában jellemző a manipulatív karakterekre, Kisujj és Varis is szép fokozatosan vesztik el a jelentőségüket.


Davos is egy nagyon jó karakter, bár nem akarok spoilerezni, szóval, hogy úgy mondjam nekem kicsit furcsa, hogy milyen gyorsan váltott "főnököt", főleg azok után, hogy mennyire lojális volt az egyik királyjelölthöz.


De ha választanom kellene Tyrion meg Davos nálam a két favorit a fontosabb karakterek közül.

A súlytalan karakterek közül Stannis lánya Shireen, de sajnos ő csak eszköz volt, hogy menjen előre a történet.

2018. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tyrion nem tűnik manipulatívnak.
2018. jan. 11. 22:02
 14/15 anonim ***** válasza:

- Littlefinger - mert az első évadokban nagyon jól hozta a köpönyegforgató szerepet.

- Aria

- Joffrey - bár gonosz de a srác színészi játéka nagyon ott van

- és a tengeri férfi (Baratheon "tanácsadója") - végletekig hűséges, akihez szükséges, és nagyon okos

2018. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Az én kedvencemet kb.mindenki utálja : Catelyn Stark

Ezen kívül nagyon szeretem még Aryat és Nedet

Te kedvelem még Tyriont, Samwell Tarlyt, Davost, Varyst, Mormontot az éjjeli őrségből , Shireent, Rost, Margeryt, Lady Olennát és persze Havas Jont. Brant is szerettem, de mióta Three-eyed raven lett, azóta számomra rossz irányba változott meg.

2018. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!