Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csillag kontra gonosz erők...

A Csillag kontra gonosz erők 3. évadának már vége és a 4. jön vagy még nem ért véget a harmadik? (olyanoknak szól leg inkább a kérdés akik magyarok de angolul nézik a még nem l|szinkronizált részeket)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdés pontosabban hogy nem vagyok benne biztos hogy most várnom kell fél évet a negyedik évadra vagy még nem ért véget a 3. És csak a kövi részre kell várnom. Mivel álltalában angolul nézem mert ugye még nincs magyar szinkron ezért nem vagyok benne biztos. Ja és ha már csak a negyedik évad van hátra akkor az mikor jön ki? Az is jó ha esetleg valaki tud megbízható oldalt ezzel kapcsolatban! (Nem muszáj magyar oldal csak angolul legyen lehetőleg)

Mindent köszönök előre is! :)



2018. jan. 11. 20:18
 1/6 anonim válasza:
Nekem is lenne egy kérdésem hol tudom megnézni a 3. évadot angolul?
2018. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 N4K4i ***** válasza:

kisscartoon.se

Ezen az oldalon fent van mind a három évad.

És ha jól tudom, akkor még nincsen vége a harmadik évadnak, hanem csak félévad finálé volt. :)

2018. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Ja és szerintem a crazycartoon(s) jobb mert nincs annyi hirdetés meg kamu nyeremény!

És akkor mikorra várhatók a kövi részek kb?

2018. jan. 21. 20:56
 4/6 N4K4i ***** válasza:
Erről még nem hallottam hírt, de legutóbb olyan 3-4 hónap után jöttek, ha jól emlékszem.
2018. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszke!
2018. jan. 23. 22:43
 6/6 anonim válasza:

Facebookon Melissa butterfly, ő a harmadik évadból minden részt feltett eddig már a finálét is, most néztem meg és ahww!

És igen fog jönni a negyedik évad,és mivel egy követő éhezős kis izé vagyok kérlek kövessetek be instagrammon:

[link]

a csillag kontra gonosz erőkről rajzolok fanartokat :DD

És a fb oldal:

[link]

remélem segíthettem:)

2018. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!