Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha egy StarWars részt sem...

Ha egy StarWars részt sem láttam, de bemegyek a moziba megnézni a legújabbat az úgy jó?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Igen mert nem lesz mihez viszonyitani.


Magában az Utolsó Jedik nem is olyan szar hozza az átlag mogyorózabálós filmek szintjét.


ja meg a látványvilága se rossz


de nagy kólát vigyél mert kell a koffein hogy ne aludj be a két és fél óra szenvedésen.

2018. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Ma este megyek el megnézni egy filmet de még nemtudom melyik legyen az...

Mit értesz amúgy a szenvedés alatt?

2018. jan. 12. 17:12
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem borzalmas élmény lesz úgy, azt se fogod tudni mi micsoda, ki kicsoda, mi miért van, mi hogyan működik.


Az igaz hogy nem lesz viszonyítási alapod, de alapod se lesz, ne várd hogy tetszeni fog így.

2018. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem.. a Bőrpofáról van valami vélemény?:)
2018. jan. 12. 18:20
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell mindent elhinni, az új Star Wars remek szórakozás, sőt, ha nem láttál még egy részt sem, úgy lehet még jobban fogod élvezni, mert nem lesznek irreális elvárásaid mint sok "rajongónak", akiknek ha valami másolás az nem tetszik, ha valami meg újítás akkor az azért nem tetszik. Maradjunk annyiban, hogy van benne izgalom, akció, humor, meg WTF bőven. Jó szórakozás, ha nem hagyod magad félrevezetni a fikázók által. A Bőrpofa meg egy tucat horror, na az viszont szóra sem érdemes, eleve a horrorfilmekért ne menj moziba, mert mind ugyanarról szól.
2018. jan. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Egy nézésre elmegy a látvány jó, és ennyi. Szóval szerintem édesmindegy, hogy láttad-e a többit, tartalom úgy sincs benn sok minden.
2018. jan. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Te jó ég! Hidd el nekem, semmit sem fogsz érteni! Minimum a 7. részt (Az ébredő erő) nézz meg előtte, hogy legalább azt tudd, hogy ki kicsoda! Ezek a részek nem epizódikusak, a 8. rész Az Utolsó Jedik percre pontosan közvetlen folytatása a 7-nek! A mostani rész az új trilógia középső darabja...

0 Star Wars ismerettel és úgy hogy még a 7. részt, az Új trilógia 1 részét se láttad, garantáltan érthetetlen lesz...


Remélem az üzenet, még időben elér hozzád! Nem kötekedni akarok, csak a te érdekedben mondom.

2018. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Időben elért! :D Nem azt néztem...
2018. jan. 14. 19:12
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Ha Star Warst akarsz nézni nézd az eredeti 6 részt, amit a disney csinál NEM star wars soha nem is lesz elismerve annak :)
2018. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most hiába mondja itt mindenki hogy ne nézd meg ezt, melyik az igazi Star Wars meg egyéb FA!!!"SÁGOK. Mindegyik trilógia másmilyen, van akinek az egyik tetszik, van akinek a másik. Én pl. nem szeretem az előzménytrilógiát, viszont az eredeti számomra minden idők legjobb filmjei, az újat is szeretem, de jóval kevésbé mint az eredetit. Az Utolsó Jedikről még én sem tudom eldönteni, hogy mit gondoljak...
2018. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!