Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek van aki szereti a...

Szerintetek van aki szereti a Trónok Harcából Joffreyt?

Figyelt kérdés

El se tudom képzelni hogyan is lehetne szeretni.Emgem olyan nagyon írtál hogy már szavak sincsenek rá de persze ezzel nem csak én vagyok így.Nagyon meglepő lenne ha még van olyan ember aki szereti.

Szerintetek ?



2018. jan. 14. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Bár ettől függetlenül hozzátesz a sorozathoz, kell egy ilyen karakter is, akit lehet utálni.
2018. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A karakter utálatos, a színész tehetséges.
2018. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem valóban meglepődnél, ha rájönnél milyen sok rajongója van. :)


Minden negatív főhősnek van egy fajta bája, egy fajta vonzereje, ami a gonoszságában rejlik. Ez nem azt jelenti, hogy azonosulni akarok vele, de én szerettem a történetben és nélküle nagyon unalmas lett volna az egész és kevésbé lett volna érhető, amit Cersei tett. Joffrey egy hatalmas motiváció a Lannister oldalról.


Érdemes meghallgatni, mit mond róla Jack Gleeson, a színész, aki eljátszotta a szerepet

https://www.youtube.com/watch?v=SOUsRCj-APU (1:52-t kiemelem)

[link] : Ő nem saját választásából gonosz, hanem gonosszá változtatták: Az apja semminek nézte, sosem szerette, az anyja túlságosan félti és mindent megengednek neki, bármit megtehet. Bárkit egy ilyen környezetbe nevelnek az olyanná válik mint Joffrey.


Egyértelműen a "fekete-fehér" skálának (az egysíkú gondolkodás) szélén áll Joffrey, és nem azért írta bele George R. R. Martin, hogy bárki beleszeressen (kivéve Joffreynál is jobban irritáló, felettébb ostoba és Szanzát a könyvből).


Kicsit sem utálom. Sőt, sokszor képmutatásnak és ironikusnak tartom azt, ha valaki gyűlölettel beszél egy képzelt karakterről, akit azért vet meg, mert az gyűlölettel teli.

2018. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem utálom, mivel érdekessé tette a sorozatot. Akárcsak mint később Ramsay. Sajnos az ilyen karakterek manapság hiányoznak a sorozatból, messze nem is olyan már, mint régen.
2018. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. A fórumon volt egyfajta közvéleménykutatás, hogy ha Martin más POV karakterekkel is megírná az első könyvet, akik kik lehetnének jó karaktereket erre és sokan Joffot akarnák.
2018. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De legtöbben nem azért, mert kedvelnék, hanem hogy több dolog kiderüljön róla és ami vele kapcsolatos, hogy mi játszódhatott le benne.
2018. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Persze hogy van. Még Danyt is sokan szeretik. :D
2018. jan. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

van.

cersei biztosan szereti...

2018. jan. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szánom.


Anyja és az apja undorító vérfertőző emberek és részben ez miatt is lett ilyen őrült. Robert (akivel egymást apának és fiának hitték) pedig leszarta őt egész életében, részben ezért is lett ilyen őrült. Az anyja pedig csak hülyeségekre tanította egész életében, részben ezért is lett ilyen őrült.

2018. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!