Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A színészek mit éreznek/gondol...

A színészek mit éreznek/gondolnak olyankor, ha az általuk megformált karakter közutálat tárgya lesz? Pl. Mint most Rey a Star Warsban.

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy a sztárok mennyire vannak tisztában azzal, hogy mit gondolnak az emberek a karakterükről, az alakításukról, és hogy ők ezt hogyan élik meg.


Én pl. nagyon sajnálom szegény lányt az új Star Warsból, Daisy Ridley-t, aki látszik hogy odatette magát, mégis gyűlölik szabályosan a karakterét, meg az egész alakítását. Vagy Emilia Clarke, akit szintén fujjolnak a Trónok harcás alakítása miatt, hasonló eset.


Ilyenkor ezt hogy élik meg ők? Nem zavarja őket? Vagy lehetséges hogy emiatt szomorúak, depressziósak lesznek, esetleg pályát váltanak vagy egy időre eltűnnek? (Én mindenesetre sajnálnám.)



2018. jan. 17. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Rey mondjuk nem közutálat tárgya...
2018. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

akiről írsz az inkább pl steven segal-ra igaz,aki annak idején feltornázta magát arnold,meg stallone mellé nagy akciósztárnak.

most már a saját karikatúrája lett kb egy bud spencer,csak az ő filmjeiben nincsen humor és semmilyen önirónia,hanem teljesen komolyan tálalja,hogy ő vén fa-szként durván elhízva legyőz mindenkit gyakorlatilag könnyedén.

ő nyilatkozott erről egyszer.

kérdezték,hogy milyen érzés,hogy a filmjei már moziba sem kerülnek.

azt mondta,hogy a mozifilmjeiért kapott kb 1 millát/film.

ezekért a film +on vetített téka alsó polc filmekben pedig részesedést kap és a 2 éves kifutása alatt,vetítési jogok,dvd után 10 milla jön össze/film.

úgyhogy tojik rá ki mit gondol.

2018. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A Jar Jar-t alakító színészt sajnálom. Reyt ki utálja?
2018. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy színészek és pénzért alakítják a szerepeket. Méghozzá úgy, ahogy a rendező elvárja. Ha valakinek nem tetszik, akkor az a rendező hibája lahat. De egyébként én magasról tojnék rá (Bud Spencerrel egyetemben), hogy ki mit gondol rólam. Mindenkinek több milliós nagyságrendű pénz honol a bankjában, amiből bőven röhögnek az irigy csúfolódókon. És ez nemcsak színészeket érinti, hanem az összes celebet, legyen az sportoló vagy énekes. Jól teszik, ha nem izgatják magukat miatta.
2018. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogyan nyilvánul meg ez az utálat. Ha nem hat ki a karrierükre vagy nem ront a fizetésükön, akkor valószínűbb, hogy tesznek rá, mit gondolnak mások. Még az is lehet, hogy egyetértenek a kritikákkal és belátják, hogy hol hibáztak. Ha nincs veszélyben a karrierjük, akkor előfordulhat, hogy ők is támadni kezdik a szerepüket (pl. George Clooney Batman-t).

De ha a kritikák megtorpedózzák a színészi pályájukat és a negatív visszhang személyesen érinti őket, azt már erősebben megérzik. A Star Wars példájánál maradva Jake Lloyd-ot (gyerek Anakin az I. epizódból) folyamatosan zaklatták, gúnyolták és még az év legrosszabb gyermekszínésze díjára is jelölték. Emiatt felhagyott a színészkedéssel és egy időre még a Star Wars-t is meggyűlölte.

2018. jan. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem érdekli őket szerintem
2018. jan. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, de egyáltalán nem közutálat tárgya.
2018. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Honnan vetted hogy utálják Rey karakterét? Én úgy tudtam ő a leginkább közkedvelt.

A gyerekszínészeket biztos bántja, több ilyen példa is van, de nem hiszem, hogy a kedvenc karakterek színészeinek jobb dolga lenne. A felnőtt színészek biztos megtanulják helyén kezelni a munkájukkal járó kihívásokat. Azért az biztos, hogy dolgozik mellettük egy team, amiben van testőrség, meg pszichiáter, aki segít a kiborító helyzetekben.

2018. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Valahogy így:


[link]

2018. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az a több tízmilliócska ami a bankszámlájukra landol éppen elég ahhoz, hogy kb egy fűszál növekedése jobban izgassa őket, mint a pórnép véleménye.

Egyébként...Rey közútálat tárgya? Lemaradtam valamiről? Ha az ázsiai csajt mondtad volna a Star Warsból, mint közútálat tárgyát azt megérteném, de hogy Rey? Kb ő volt az egyik legelviselhetőbb.

2018. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!