Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A színészek mit éreznek/gondol...

A színészek mit éreznek/gondolnak olyankor, ha az általuk megformált karakter közutálat tárgya lesz? Pl. Mint most Rey a Star Warsban.

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy a sztárok mennyire vannak tisztában azzal, hogy mit gondolnak az emberek a karakterükről, az alakításukról, és hogy ők ezt hogyan élik meg.


Én pl. nagyon sajnálom szegény lányt az új Star Warsból, Daisy Ridley-t, aki látszik hogy odatette magát, mégis gyűlölik szabályosan a karakterét, meg az egész alakítását. Vagy Emilia Clarke, akit szintén fujjolnak a Trónok harcás alakítása miatt, hasonló eset.


Ilyenkor ezt hogy élik meg ők? Nem zavarja őket? Vagy lehetséges hogy emiatt szomorúak, depressziósak lesznek, esetleg pályát váltanak vagy egy időre eltűnnek? (Én mindenesetre sajnálnám.)



2018. jan. 17. 21:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mert Rey-t ki utálja? Én mindenhol csak jó véleményeket olvastam róla.
2018. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Itt az oldalon is mindenki fikázza, hogy egy Mary Sue meg egy jöttment irreális képességekkel...
2018. jan. 25. 21:42
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Mert egy hangos kisebbség utálja a filmet
2018. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem Rey és Daenerys pont hogy közkedvelt karakterek. :)
2018. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Érdekes, én itt sem nagyon láttam.

Inkább Kylo Ren-t divat szidni.

2018. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Captain Logic ***** válasza:
A VIII óta Kylot sem divat fikázni, sőt sokak szemében Ő lett a legkedveltebb karakter.
2018. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!