Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek az új Star Wars...

Szerintetek az új Star Wars részben (Utolsó Jedik) ki a legrosszabb karakter? Kit utáltok a leginkább és miért?

Figyelt kérdés
Érdekelne nektek ki a legrosszabb karakter és miért. Külsőre, belsőre, cselekedetekre, történetre, bármilyen szemszögből, a lényeg hogy ki a legbénább/leggázosabb/leg oda-nem-illőbb, és miért gondoljátok ezt.

2018. jan. 19. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Rose. Nem utálom de olyan felesleges volt az egész hogy elképesztő. Kilógott az egész, súlytalan volt.
2018. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Rose.

Minek ez a karakter ebbe a filmbe?

Ha nem lett volna benne változik valami?

Finn nézhetett volna új barátnő után, maximum ennyi.

2018. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Rose irritáló volt, Phasma pedig továbbra is tökéletesen súlytalan és fölösleges.
2018. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Rose, de igazából a legtöbb karakter irritált engem Kylo Renen kívül, mert szerintem semmi karakter fejlődés nem volt Kylo Renen kívül.
2018. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Poe Dameron! Már az Ébredő erőben is rezgett a léc és erősen gondolkodtam, hogy "Ugyan mivel lett volna kevesebb a sztori, ha halott marad?", de ebben a részben sikerült végleg megutálnom. (A színésszel az égvilágon semmi bajom, nem az ő hibája, hogy így van megírva ez a karakter)


Érvek:

1. Az égvilágon SEMMIT nem tudunk róla, azon kívül, hogy jó pilóta. Ez már önmagában döbbenetes, hiszen nem tudok még egy olyan főbb szereplőt megemlíteni, akiről még kevesebbet tudnánk, mint róla. (Talán Phasma, de ő nem akar az új Han Solo lenni...szóval, nem számítom a főbb szereplők közé és igen, még a semmiből jött, Rose-ról is többet eltudok mondani, mint róla...)

2. A nulla hátérsztori még megbocsátható is lenne, ha legalább a karakter nem lenne idegesítő.

Számomra valami érthetetlen oknál fogva, döbbenetes módon ez a karakter folyamatosan felfelé bukik. Nagy vonalakban: Először láttuk, hogy kémnek nem volt jó, elfogták és beköpött mindent. Majd láttuk, hogy sima katonának se jó, mert parancsot szegett. Tisztnek se jó, mert kinyíratta szinte az összes emberét, és ezt követően még ő volt felháborodva, hogy miért nem ő lett a tábornok! (Te jó ég...) Ez után, megpróbált nagy hősiesen megmenteni mindenkit, egy olyan ötlet alapján, ami persze nem tőle származott, de kiderült, hogy stratégának is sz.r, (ráadásul, szinte Jar Jar gyorsabban kapcsol nála) A végén, pedig az volt a nagy karakter fejlődése, hogy rájött, néha gondolkozhatna is és talán, nem kéne az egész Ellenállást kiirtatni az utolsó szál emberig. Mindezek örömére a végén "Ne rám nézzetek, őt kövessétek" és a 9-ben lefogadom, hogy már az Ellenállást fogja vezetni...ez hihetetlen.

3. Arra meg, hogy a filmben próbálják belém magyarázni, hogy ő az új Han Solo, csak annyit tudok mondani, hogy "Nem, nem az..."

Azt meg hagyjuk, hogy Utolsó Jedik-ben ráadásul, már halhatatlanná is vált...


Szó se róla, Fin karakteréből, egy volt rohamosztagosból, szerintem sokkal többet is ki lehetett volna hozni, de nincs mit tenni, már a 7-ben eleve rosszul kezdték el...és igen, Rose is elég súlytalan...

De az én szememben mindez sehol sincsen Poe Dameron-hoz képest, akit sikerült a 8. rész végére teljesen megutálnom...

Talán, ha van karakter, aki őt is alulmúlja az Phasma kapitány...ez tény, de ő legalább nem fontos szereplő, a végén, nem az ő kezébe kerül az Első Rend...

2018. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Rey, Poe, Finn és Rose. Utobbi három papírmasé karakter, az első pedig egy Mary Sue
2018. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szinte az összes karakter utálatos, irritáló, kidolgozatlan, egyszerűen sz*r

Poe esetében szépen leírták már előttem mi a probléma vele, bár még hozzátenném hogy egy zendülést is sikerült kirobbantania amivel megint csak majdnem sikerült kicsinálnia az egész ellenállást

Ha kicsit is reális lett volna a story egy ilyen után helyben tarkón lőtték volna még sw univerzumban is, itt meg annyival elintézték hogy ez a poe egy igazi rosszaság, és ennyi volt a következmény..ok

Finn karaktere szintén alapjaiban hibás, összecsapott

A stormtroopereket születésüknél sorozzák be, innentől fogva képzik őket engedelmességre és ölésre, neki pedig hirtelen egyik pillanatról a másikra leesik hogy ő egy katona és amúgy ölni kéne neki, vagy 2 évtized kiképzés és harc után...semennyire nem életszerű

Ha több időt adtak volna neki, időt szakítanak a karakterfejlődésre még működhetett is volna a dolog, de így ez a karakter is egy fércmunka

Aztán ott van Rey, a jedik évtizedeken, sőt egész életükön keresztül képzik magukat hogyan használják az erőt, de ő szinte 0 kiképzés és pár óra meditálgatás után legyőzi Kylo Rent, meg az egyik legerősebb jedivé válik, ez is teljesen hihető..ja nem


Az egyetlen olyan karakter akiben van bármi lehetőség és nagyjából normálisan ki van dolgozva az Kylo Ren, csak azért gáz hogy ő a legszimpatikusabb mivel elvileg a főgonoszról van szó


A többi ripacs bugyuta karakter egy szót sem érdemel, semmit nem éreztem volna ha a film közepén kilövik az egész bagázst a fenébe, legalább annyival kevesebbet kellett volna szenvedni


Egy összecsapott fércmű lett ez is ahogy az ébredő erő, gondolom a disney minél gyorsabban pénzt akart csinálni az sw-böl ha már csillagászati összeget fizettek érte

Lucasnak van egy szépen kidolgozott története az egész új trilógiára, nem értem miért nem azt követték ha ennyire nem bírnak mit kezdeni ezzel az univerzummal

2018. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Poe esetében szépen leírták már előttem mi a probléma vele, bár még hozzátenném hogy egy zendülést is sikerült kirobbantania amivel megint csak majdnem sikerült kicsinálnia az egész ellenállást

Ha kicsit is reális lett volna a story egy ilyen után helyben tarkón lőtték volna még sw univerzumban is..."


Köszi! A felsorolás nem volt teljes beismerem... :) Én az összes megmozdulását próbáltam annyiban összefoglalni, hogy sz.r stratéga, de persze ezt bővebben is kilehetne fejteni... :D

A fejlövést csupán az érzékenyebbek miatt nem említettem, de hidd el, nekem is ez a véleményem...

Amúgy a karaktert elég összehasonlítani, a Zsivány Egyes Cassian Andorjával és máris kitűnik Poe összes hibája... (csak egy pl. a sok közül: Cassian tiszta ideg volt, még a gondolatától is, hogy parancsot szeg és hogy ez milyen következményekkel járhat...)

Amúgy azt korábban meg se említettem, hogy a 8. rész alapján több ember halála szárad a lelkén, mint amennyit eddig Kylo Ren-től láttunk összesen...


Finn...pontosan, erről írtam én is. Ez a baj vele az elejétől kezdve, ha bárki egy kicsit is belegondol a karakterbe, rögtön kitűnik, hogy teljesen hiteltelen és hiába próbálják tompítani, hogy csak egy takarító fiú volt...az elejétől el van rontva.


Rey...én őt még nem írtam le teljesen. A 9. részben még kaphat értelmet a karaktere. Szerintem róla, még biztos, hogy ki fog derülni valami, majd akkor döntök felőle.

2018. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

"Rey...én őt még nem írtam le teljesen. A 9. részben még kaphat értelmet a karaktere. Szerintem róla, még biztos, hogy ki fog derülni valami, majd akkor döntök felőle."


Előző két rész csalódása után én már sajnos semmilyen reményt nem tudok hozzáfűzni hogy a következő részben hirtelen minden értelmet kap majd, ha eddig kb semminek nem volt semmi értelme..

Ennyire rossz alapra nehéz lesz bármi értelmeset felépíteni, moziban sem fogom megnézni

Han Solo filmben reménykedek csak abból kiindulva hogy a Rouge 1 szerintem meglepően jól sikerült:)

2018. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
A kis piton Kyle Ray vagy mi a neve nagyon gáz, ezzel lehetne adót bevallatni a csalókkal, addig nézik amíg meg nem törnek.
2018. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!