Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "Közösségi" filmet szeretnék...

RandomSrác kérdése:

"Közösségi" filmet szeretnék készíteni, van valami jó ötletetek?

Figyelt kérdés

Szisztok!


Nagyon érdekel a filmezés (filmkészítés) téma, és szeretnék kisebb-nagyobb filmeket csinálni. Vannak ötleteim, de egymagukban nem mind annyira jók.


Arra gondoltam, hogy lehetne csinálni egy mondjuk 15-20 perces rövidfilmet (vagy hosszabbat, mondjuk 30-35 perceset) amiben az lenne benne, ami titeket érdekel, amit ti szívesen látnátok egy filmben.


Szóval ha valakinek van valami ötlete azt írja meg ide, és aztán ki lehet találni.


(Akik csak azt írnák hogy ez egy hülye ötlet meg minden azoknak üzenem, hogy tudom, de nem érdekel, hátha valami vicces lesz belőle :D)



2018. jan. 20. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Például: Egy nő meg egy férfi esküdni készülnek.

A film úgy kezdődne,hogy készülődnek.Mindketten visszaemlékeznének arra,hogy hogyan ismerkedtek meg.

Aztán "visszapörögne" az idő sokkal előrébb.

És ezekből a flashbackekből kiderülne,hogy már csomószor "elmentek egymás mellett" úgy ,hogy nem is vették észre.

Például elmentek a múzeumba az épp aktuális párjukkal és épp egymás mellett álltak és nézték a képeket.

Vagy gyerekkorukban az állatkertben voltak és ott is egymás mellett álltak. Vagy a metrón egymás mellett ültek stb. És amikor ezek a találkozások történtek mindig történt valami meghatározó dolog,jó vagy rossz az életükben. Például kisgyerekként az egyiket ép elhagyta az apja mert elváltak a szülei,amikor a metrón futottak össze az egyik épp aznap megkapta élete állást stb. Szóval arra appellána a film,hogy életük fontos eseményeikor is ott voltak egymásnak csak nem tudták, mert egymásnak rendelte őket a sors. :D

Remélem nem túl idiótán fogalmaztam meg :D

Nekem hirtelen ez jutott eszembe mint kisfilmbe illő téma lehet ,hogy te nem ilyen stílusúra gondolsz.

2018. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit szívesen látnék? 9gag film :D
2018. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!