Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rey kinek lehet a gyerek a...

Rey kinek lehet a gyerek a Star Warsban?

Figyelt kérdés
Kik lehetnek a szülei, nagyszülei? Mert szerintem tuti kamu hogy senkik voltak a szülei. Ti kire tippelnétek?

2018. jan. 20. 22:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Jar-jar klónja, de a DNS-t ki kellett egészíteni porg DNS-sel, ezért olyan erős.
2018. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Captain Logic ***** válasza:
100%
Miért lenne kamu? Szerinted, ha a Jediknek tiltva volt az utód nemzés, akkor honnan jöttek az erőhasználók? Pontosan, a SEMMIBŐL. Ahogyan Rey is. Ilyen egyszerű, csak a "nagy fanok" mindent túl akarnak bonyolítani.
2018. jan. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen jó üzenete az új trilógiának, hogy nem kell ahhoz ilyen meg olyan felmenőidnek lennie ahhoz, hogy bármit is elérj. És fordítva is igaz, attól még, hogy XY az apád, anyád vagy nagyfaterod, te lehet, hogy az életben nem fogsz olyan kiemelkedő lenni, mint az ősöd.
2018. jan. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%
Nekem abszolút semmi bajom azzal hogy Rey úgymond a "semmiből" jött, ez abszolút reális, a Jedik nincsenek lekorlátozva a Skywalker vagy Kenobi családfára. De bakker: Valami kidolgozása legyen már hogy miért ilyen erős, gyakorlatilag attól a pillanattól kezdve hogy tudott az erő létezéséről, halhatatlan kaszaboló gép lett. A Force Awakensben még elment, de az újban már eléggé hihetetlen amiket csinál, hiába gyakorolt egy keveset Lukenál. Ez a része egyszerűen borzalmasan van kidolgozva, rettenetesen. Pedig szeretem az új trilógiát.. nagyjából.
2018. jan. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%
Csak az Ébredő erőt néztem meg a legújabb Star Wars filmek közül (azt is kárnak...), de az alapján nekem eléggé úgy tűnt, hogy Han Solo és Leila.
2018. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
*Leia
2018. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
45%

"A Force Awakensben még elment, de az újban már eléggé hihetetlen amiket csinál"


Mert mit is csinál, ami olyan hihetetlen? Köveket emelget, nem nagy cucc, egy átlagos Jedi is képes rá...


Fénykardozik... 19 év alatt a botjával volt ideje tökélyre fejleszteni a vívótudását

2018. jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%

azért van némi különbség a csöveseket püfölni egy bottal és a képzett vívók elleni kardpárbaj között.


de ezt talán a hegylakóban ábrázolják elég szemléletesen.

mcleod ért úgy ahogy a harchoz,mert csapkod ott a csatában a kardjával.

de amikor szembekerül a kurgannal kb mozdulni sincs ideje.

vagy amikor ramírez ellen tanul,olyan mint egy tohonya ügyetlen gyerek.


szóval nem.

a csövesek bottal püfölése nem elengedő ahhoz,hogy egy 20 éve vívást tanuló egyén ellen akár a legkisebb esélye is legyen.

2018. jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

"egy 20 éve vívást tanuló egyén ellen akár a legkisebb esélye is legyen."


És ki volt az az ellenfél, akiről biztosan állíthatjuk, hogy 20 éve vívni tanul? Igen, jól gondolod, hogy senki

2018. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Egy egész rendszert irányító galaktikus Birodalom főfejét valószínűleg nem tehetségtelen senkiháziak vesznek körül, de a fanboyság szintje adja csak meg, mennyire hihető ez az egész... Én szeretem a filmeket, de tagadhatatlanul vannak hibái, könnyű belemagyarázni dolgokat, csak aki előtt nincs rózsaszín köd, az látja ezeket egyből.
2018. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!