Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Iszonyat erőszakos filmeket...

Iszonyat erőszakos filmeket és sorozatokat hogyan tudnánk betiltatni?

Figyelt kérdés
Egyre több a folyamatos gyilkolás és erőszak a filmekben, reklámok közti bemutatókba is eszméletlenül gyakják egymást.

2018. jan. 21. 22:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
reklám filterrel személyre szabott reklám vagy mindenki számára betiltani?
2018. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tv-t nézni
2018. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudod van aki a vigjâtèkot szereti van aki a akció filmet tudom nehèz elhinni de ja ès van horror is nyugi èn is szeretem ..:D
2018. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
"Tudnánk"? Kik vagytok? És miért akarnátok bármit is betiltani? Előző jól írja, nem kötelező tévézni.
2018. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen sorozatok közül egyet sem szoktak este 10 előtt vetíteni.

akkor meg már aludnod kellene nem pedig a tv-t nézned.

szóval nem értem a problémádat lali.

2018. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Van korhatárbesorolás, hogy mindenki tudja, mire számíthat egy filmmel kapcsolatban, szóval nincs értelme betiltani.


azzal viszont egyetértek, hogy a gyilkosságokat túl könnyedén veszi sok sorozat és kapnak rá egy 12-es karikát.

2018. jan. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%
Elvégre filmekről van szó...miért kellene betíltani?Ne vedd komolyan azt csá...ha meg félsz,vagy nem bírja a gyomrod,akkor animációs filmeket kell nézni,nagyon egyszerű.
2018. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%

Nem tetszik valami 1db embernek, mi a megoldási javaslat? tíccsukbe!

A jó öreg hazai prolikultúra...

2018. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

úgy érzem ez erőteljesen befolyásolja a többi embert is... 22 után szokott lenni a dr csont? hmm nem is tudom .. xakták? és stb.

elfogadott az erőszak és arra sarkalja az embert is.. persze oké aki fogékony rá.. de megéri kockáztatni akkor is ha 10 gyerekből 1et befolyásol aki pont az osztálytársa a fiadnak vagy a lányodnak?

2018. jan. 22. 19:58
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy elfogadott? Az általad említett sorozatoknak pont az a lényege, hogy az erőszak, a bűn nem marad büntetlenül, mert ugyebár elfogják és bekasztlizzák a tettest.

Szerintem pont a magadfajtának nem kéne az utcákat rónia, aki ennyire félre tudja értelmezni a dolgokat.

2018. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!